01.04.2015. 13:44

, LSM.LV - Sports

Vārtus pret spēcīgo Zviedriju guva Jūlijs Kadnajs un Maksims Blems. Zviedriem ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Patriks Nilsons.

Iepriekš Latvijas izlase B apakšgrupas turnīru noslēdza ar trīs zaudējumiem trīs spēlēs, jo pirms tam ar 2:5 atzina ASV, ar 4:10 Baltkrievijas un ar 4:8 Norvēģijas pārākumu.

Savā grupā Latvija palika pēdējā, tāpēc ceturtdaļfinālā tikās ar A apakšgrupas uzvarētāju Zviedriju.

A apakšgrupā spēlēja Zviedrija, Krievija, Somija un Kazahstāna. Vēl ceturtdaļfinālā Kazahstāna ar 26:8 uzvarēja Baltkrieviju un Somija ar 13:5 - Norvēģiju. Pēdējais pusfinālists tiks noskaidrots Krievijas un ASV spēlē. Ar šīs spēles zaudētāju Latvija noslēgs turnīru.

Jau ziņots, ka februāra sākumā Latvijas izlase treniņu nolūkos turpat Habarovskā piedalījās un uzvarēja B grupas čempionātā, finālā ar 8:3 pārspējot Igauniju.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301