08.12.2014. 08:12
Pirmdienas vakarā Parīzes Disnejlendā notiks 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta (EČ) izloze, kurā 24 komandas tiks sadalītas četrās priekšsacīkšu grupās no kurām viena savas spēles cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā aizvadīs Arēnā Rīga.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Izlozes ceremonija sāksies plkst. 17.30 pēc Latvijas laika, bet pati izloze plkst. 17.55 un tai varēs sekot līdzi tiešraidē Viasat Sport Baltic kanālā.

Sākotnēji bija paredzēts, ka finālturnīru uzņems Ukraina, taču politiskās situācijas dēļ šajā valstī FIBA Europe jau savlaicīgi nolēma turnīru rīkot Horvātijā (Zagrebā), Francijā (Monpeljē un Lillē), Vācijā (Berlīnē) un Latvijā (Rīgā) ar noteikumu, ka katra no šīm valstīm drīkst uzaicināt savā grupā kādu no partnervalstīm. Latvija izvēlējās Igauniju, Horvātija - Slovēniju, Francija - Somiju un Vācija - Turciju.

Komandas pēc to vietas rangā saliktas sešos grozos.

No pirmā groza Latvijai, kas pati ir ievietota trešajā grozā, var tikt Lietuva vai Spānija, no otrā groza - Ukraina vai Serbija, no ceturtā groza - Polija, Beļģija, Maķedonija vai Itālija, no piektā groza - Izraēla, Čehija vai Gruzija. No sestā groza Latvijas pretiniece būs Igaunija.

Priekšsacīkstes risināsies no 5. līdz 11. septembrim, bet izslēgšanas turnīru uzņems Lille no 12. līdz 20. septembrim.Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties