20.01.2015. 16:02

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Trīs no deviņām spēlēm Ainara Bagatska trenētā valstsvienība aizvadīs savās mājās "Arēnā Rīga", kur 7. augustā sāksies trīs komandu pārbaudes turnīrs, kurā piedalīsies arī Polijas un Slovēnijas izlase. No 14. līdz 16.augustam Latvijas komanda piedalīsies pārbaudes turnīrā Tbilisi, spēlējot ar Gruzijas, Itālijas un Igaunijas izlasi, bet no 21. līdz 23.augustam latvieši trešo reizi startēs Vācijas Basketbola federācijas Superkausa izcīņā, kurā piedalīsies arī Vācijas, Turcijas un Polijas valstsvienība.

Gatavošanās ciklu Latvija noslēgs ar pārbaudes spēli 28. augustā savās mājās. Sarunas ar potenciālajiem pretiniekiem vēl turpinās, taču viena no kandidātēm ir Izraēlas izlase.

EČ finālturnīra grupu turnīrs Rīgā notiks no 5. līdz 10. septembrim, un tajā bez mājiniekiem piedalīsies arī Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Beļģijas un Čehijas izlase. Četras labākās izlases iekļūs izslēgšanas spēlēs, kuras no 12. līdz 20. septembrim norisināsies Francijas pilsētā Lillē.

Līdz 31. janvārim biļetes uz EČ Rīgas grupas spēlēm "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās var iegādāties par pirmās kārtas cenām.FitSpot Group, SIA Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties