09.06.2015. 16:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Čempionātā piedalīsies dažāda līmeņa sacīkšu un kruīza jahtas, kā arī katamarāni. Regate notiks maršrutā Kuiviži-Romasāre-Roja-Rīga. "Baltic Open" regates ietvaros notiks sacensības "Laser" un "Optimist" jahtu klasēs, informē sacensību rīkotāji.

Regates galvenie mērķi ir godīgā, sportiskā cīņā izcīnīt prestižo “Baltijas jūras čempiona kausu”, kā arī veidot sadarbību starp Baltijas jūras pilsētām, ostām, jahtklubiem, burātājiem, veicinot jūras pilsētu jahtu tūrismu un ostu infrastruktūru attīstību. Tā ir arī vēlme padarīt burāšanu pieejamāku un tuvāku plašākai sabiedrībai, kā arī veicināt videi draudzīgu kuģošanu Baltijas jūrā.

Rīgā, Ķīpsalas atpūtas zonas pludmalē paredzēta plaša kultūras programma, no kuras biļešu ieņēmumiem tiks ziedots fondam „Labdaris” bērnu slimību ārstēšanai.

2.jūlijā plkst.22.00 – Nakts karnevāls, kurā uzstāsies grupas “Musiqq” un “Los Amigos”, kā arī Roberts Gobziņš kopā ar “Resnajiem putniem”. Ieeja karnevāla tērpos, kuru tēma – jahtas, jūra, saule, vējš, buras, kapteiņi, jūras iemītnieki, pirāti.

3.jūlijā plkst.15.00 – “Renault Kadjar” mediju regate, savukārt 16.00 – Blūza festivāls “Baltic Blues”, kurā uzstāsies Johnny B Beast (LV), “The Blues Gang” (LV), Andres Roots (EE), “Rockhound” (EE), “Blues Makers” (LT), kā arī par Tasmānijas velnu dēvētais blūzroka ģitāras virtuozs no šīs tālās salas Rob Tognoni ar grupu (robtog.com).Gaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties