01.11.2017. 13:22

Iepriekš bija zināms, ka Latvija 13. novembrī izbraukumā aizvadīs pārbaudes spēli pret Kosovu, bet šodien Starkovs atklāja, ka pirms tam, 7. novembrī, izlase aiz slēgtām durvīm aizvadīs maču pret Saūda Arābiju. Šis mačs norisināsies Portugāles pilsētā Lisabonā, uz kurieni komanda dosies 5. novembrī, lai aizvadītu treniņnometni.

Mačam pret Saūda Arābiju būs treniņspēles statuss, līdz ar to tā netiks uzskatīta par FIFA A kategorijas spēli un FIFA ranga ieskaitē netiks ņemta vērā. Mača aizvadīšana bijusi Saūda Arābijas puses iniciatīva. Arābi, kas kvalificējušies Pasaules kausa finālturnīram, 10. novembrī aizvadīs pārbaudes maču pret Portugāli.

Pēc mača pret arābiem sekos lidojums uz Kosovu, kur jau notiks oficiāla pārbaudes spēle pret vietējo izlasi. Kosova Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra I grupā izcīnīja vienu punktu un palika pēdējā vietā.

Kandidātu sarakstā atgriezies Jānis Ikaunieks, Edgars Vardanjans, Deniss Rakels, bet pirmo reizi uz valstsvienību izsaukts "Liepājas/Mogo" 25 gadus vecais pussargs Dmitrijs Hmizs. Viņš šosezon 21 spēlē Virslīgā izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem, bet kausā pievienojis vēl vienus.

Kandidātu sarakstā, salīdzinot ar iepriekšējo reizi, šoreiz nav Oļega Laizāna ("Riga FC"), Kristiana Damiana Torresa ("Liepāja/Mogo"), Roberta Uldriķa (RFS), kā arī karjeru valstsvienībā beigušā Kaspara Gorkša ("Liepāja.Mogo").MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties