01.12.2013. 16:32
Ar komandu stafeti Vācijā, Vintenbergas trasē, noslēdzies Pasaules kausa izcīņas 3. posms kamaniņu sportā. Desmit komandu konkurencē Latvijas komanda izcīnīja ceturto vietu.

Latvijas komandu šai stafetē pārstāvēja Elīza Tīruma, Kristaps Mauriņš un divnieku ekipāža Andris Šics/Juris Šics.

Elīza savu braucienu veic 48,962 sekundēs. Kristaps Mauriņš, kam tika uzticēts stafetes nākamais posms, finiša līniju šķērsoja pēc 48,979 sekundēm. Divnieku ekipāža distanci veica 49,345 sekundēs. Kopsummā Latvijas komanda uzrādīja laiku - divas minūtes un 27,286 sekundes.

Desmit komandu konkurencē Latvijas komanda izcīnīja ceturto vietu. Par stafetes uzvarētājiem kļuva Itālijas komanda (S.Gasparina, D.Fišnallers, K.Oberštolcs/ P. Grubers).

PK 4. posms notiks Kanādā Vistleras trasē, bet nedēļu vēlāk sportisti sacentīsies Parksitijas trasē, Amerikas Savienotajās Valstīs, kur norisināsies PK 5. posms. Tās būs pēdējās 2013. gada starptautiskās sacensības.