04.09.2016. 17:10
Latvijas valstsvienība hokejā aizvada izšķirošo spēli par iekļūšanu 2018. gada olimpiskajās spēlēs. Mūsējo vārtos Kristers Gudļevskis, bet virknējumi trešo maču pēc kārtas palikuši nemainīgi. Vācijai vārtos Filips Grubauers no Nacionālās hokeja līgas kluba Vašingtonas "Capitals", un pretinieku rindās ir septiņi Ziemeļamerikā spēlējošie hokejisti.

Vārti: 16:18 Draizaitls (Kīnhakls, Reimers, vair.) 0:1Soda minūtes: 2:2Vārtsargi: Kristers Gudļevskis - Filips Grubauers

Kristers Gudļevskis (Elvis Merzļikins); Artūrs Kulda - Oskars Bārtulis, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks, Arvīds Reķis - Georgijs Pujacs, Ralfs Freibergs; Mārtiņš Karsums - Kaspars Daugaviņš - Miks Indrašis, Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miķelis Rēdlihs, Roberts Bukarts - Zemgus Girgensons - Gints Meija, Mārtiņš Dzierkals - Rodrigo Ābols - Ronalds Ķēniņš, Vitālijs Pavlovs.

20' Noslēgusies pirmā trešdaļa, kuras pašās beigās izgājienu divatā pret vienu aizsargu neizmantoja Andris Džeriņš un Miķelis Rēdlihs - pirmais piespēlēja, bet otrajam nolūza metiens.

18' Latvieši dodas uz priekšu un pārsteidz pretiniekus. Izdodas atņemt ripu, seko piespēle no aizvārtes, bet netraucētais Kristaps Sotnieks no tuvas distances nespēj raidīt ripu starp vārtsarga kājsargiem.

17' Vācijas izlase izvirzās vadībā ar 1:0, realizējot vairākumu. Piespēle no kreisās uz labo malu, Leona Draizaitla metiens bez ripas apturēšanas tuvajā stūrī, un viesi sper vienu soli pretī uzvarai.

15' Latvijas izlase paliek skaitliskajā mazākumā - piespiedu atpūta par klupināšanu tiek Arvīdam Reķim.

15' Pa labo malu cauri tiek izlaists Patriks Reimers. Vācijas izlases uzbrucējs satuvojas ar Kristeru Gudļevski, bet duelī piedzīvo zaudējumu.

13' Mārtiņš Dzierkals neitrālajā zonā skaisti apspēlē divus pretiniekus un piespēlē Ronaldam Ķēniņam. Bīstams metiens aizsarga aizsegā pēc zilās līnijas šķērsošanas, latviešu uzbrucējs ir pirmais pie atlēkušās ripas, tomēr arī ar otro piegājienu neizdodas atklāt rezultātu.

12' Fizisks un principiāls hokejs abu komandu izpildījumā. Zemgus Girgensons pēc spēka paņēmiena paliek bez ķiveres, bet laukuma saimnieki atbildi parādā nepaliek - pretinieku apmalē ielidina Miķelis Rēdlihs.

8' Mārtiņš Dzierkals ievelk ripu zonā, Ronalds Ķēniņš pēc slaida loka pamana Arvīdu Reķi, kurš pieslēdzies uzbrukumam un netraucēts atrodas tālajā malā, tomēr viņam neizdodas ripas apstrāde un arī metiens lido garām tukšajam stūrim.

7' Zemgus Girgensona reids pa kreiso malu un metiens tuvajā stūrī. Pēc tiesneša svilpes latvieši dodas uz vārtu priekšu un provocē pretiniekus, vēl vairāk uzkurinot gaisotni laukumā.

6' Iekrītam aizsardzībā, seko bīstams vāciešu pretuzbrukums, un pēc Patrika Reimera piespēles no ļoti izdevīgas pozīcijas netrāpa pieredzējušais aizsargs Deniss Zeidenbergs.

4' Četras sekundes pēc pirmā iemetiena vācieši izmet ripu ārpus laukuma, taču tiesneši skaļas svilpšanas pavadībā pieņem lēmumu, ka ripa skārusi aizsargstiklu. Viena spēlētāja pārsvara izmantošanai Latvijas izlasei momenti nerodas.

2' Latvijas izlasei pirmais vairākums. Janiks Zeidenbergs dodas uz vārtu priekšu, bet saskrienas ar Kristeru Gudļevski, nopelnot divas minūtes par bloķēšanu.

1' Spēle ir sākusies!

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301