11.05.2013. 21:56
Pasaules čempionāta piektajā spēlē šovakar Helsinku apakšgrupā Latvijas izlases hokejisti pēc otrās trešdaļas ar 0:1 zaudē Vācijas valstsvienībai.

Latvija un Vācija 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Ulmans (Gogulla, Volfs, 29).Vārtsargs: Gudļevskis (24/23) - Zeps (18/18).Soda minūtes: 4-8.

Spēle iesākās līdzīgā cīņa, tomēr nedaudz vairāk un bīstamāk uzbruka Vācijas izlases hokejisti. Pirmās trešdaļas vidū Latvijas komanda ieguva tiesības teju divas minūtes spēlēt lielajā vairākumā, taču pēc minūtes noraidījumu nopelnīja Mārtiņš Cipulis. Nevienādos sastāvos vārti netika gūti, bet turpinājumā atkal neliels pārsvars piederēja Vācijas komandai. Perioda izskaņā aci pret aci ar Robu Zepu izskrēja Miks Indrašis, taču tika kavēts un Latvijas izlase ieguva iespēju spēlēt vairākumā, kuru gan realizēt neizdevās.

Arī otrajā trešdaļā laukumā bija vērojama līdzīga aina kā pirmajās 20 minūtēs, taču 9. minūtē pēc Filipa Gogullas piespēles no labas pozīcijas Gudļevski pārspēja Kristofs Ulmans - 0:1. Turpinājumā Latvijas komanda ieguva kārtējo vairākumu, taču arī šoreiz nespēja to novest līdz rezultatīvam metienam, bet trīs sekundes līdz trešdaļas beigām divu minūšu noraidījumu saņēma Armands Bērziņš.

Informācija tiks papildināta...

Citās Helsinku apakšgrupas spēlēs šodien ASV ar 4:2 uzvarēja Franciju, bet Somija ar 7:2 pārspēja Austriju.

Atgādinām, ka Latvija iepriekšējās spēlēs ar 0:6 kapitulēja Krievijai, ar 1:4 piekāpās ASV, ar 3:6 zaudēja Austrijai, bet ar 5:3 uzvarēja Slovākiju.

Nākamo spēli pasaules čempionātā Latvijas hokejisti aizvadīs pirmdien, kad plkst. 16.15 dosies laukumā pret Francijas valstsvienību.