11.09.2013. 16:52

Latvija un Ukraina (24:11, 42:22, 65:32). Janičenoks 14, Meiers 11 (10 atl.b.), Kuksiks 11, Strēlnieks 8 (7 atl.b.); Gladirs 12.

Spēle iesākās salīdzinoši lēnā tempā un mazrezultatīvi, bet tad tālmetieni aizgāja Latvijas basketbolistiem (Bertāns, Janičenoks, Strēlnieks, Blūms, Kuksiks), kuri pakāpeniski palielināja pārsvaru (8:2, 17:7), kas pēc nospēlētām desmit minūtēm sasniedza jau 13 punktus (24:11). Otrās ceturtdaļas sākumā Latvijas izlases pārsvars sasniedza jau 15 punktus, tad rezultativitāte uz dažām minūtēm apstājās, bet pēc astoņiem punktiem Janičenoka izpildījumā latvieši panāca jau +19 (38:19), savukārt lielajā pārtraukumā Latvija devās, esot vadībā ar 42:22.

Trešajā ceturtdaļā aina laukumā būtiski nemainījās un Latvijas komandai izdevās palielināt pārsvaru, kas ceturtdaļas vidū sasniedza 27 punktus (57:30), bet pirms pēdējām desmit minūtēm pat +33 (65:32). Pēdējās ceturtdaļas sākumā latvieši pirmos punktus guva vien 4. minūtes beigās, tomēr arī ukraiņiem neizdevās būtiski samazināt rezultāta starpību.

Informācija tiks papildināta...

Citās E apakšgrupas spēlēs šodien Serbija spēkosies ar Beļģiju, bet pašā vakarā Lietuva tiksies ar Franciju.

Nākamajā spēlē Latvija piektdien, plkst. 22.00 mērosies spēkiem ar Franciju, bet otro posmu noslēgs svētdien, plkst. 15.30 ar maču pret Beļģiju.

Atgādinām, ka finālturnīra pirmajā posmā Latvija izcīnīja trīs uzvaras piecās spēlēs, ieņemot otro vietu B apakšgrupā, taču otro posmu latvieši sāka bez uzvarām, jo līdzi nāca vienīgi zaudējumi pret Lietuvu (49:57) un Serbiju (71:80).

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa