01.05.2014. 21:30

Latvija un Slovākija 2:5 (2:3, 0:2, 0:0).  Daugaviņš (Ņiživijs, Pujacs, 15), Cipulis (Ņiživijs, 17); Brejčāks (Skokans, Hrivīks, 8), Videnskis (Hrivīks, Skokans, 12), Černešnāks (Marcinko, Miklīks, 19, vair.), Švarnijs (Valahs, Tibors, 35, vair.), Hrivīks (Skokans, Videnskis, 37). Vārtsargi: Masaļskis (20/15) - Januss (16/14). Soda minūtes: 8-0.

Piektdien Latvijas hokejisti tiksies ar Norvēģijas valstsvienību, aizvadot pēdējo pārbaudes maču pirms pasaules čempionāta

Pasaules čempionāts Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risināsies no 9. līdz 25. maijam. Latvija spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:31 21:31

Sākusies 3. trešdaļa!

21:16

Spēles 2. trešdaļa beigusies! 2:5

21:10

37. minūte - Slovāku saspēle Latvijas izlases aizsardzības zonā beidzas ar precīzu Mareka Hrivīka metienu!

21:09

2:5

21:06

35. minūte - Slovāki otro reizi realizē vairākumu, vārtus gūstot aizsargam Ivanam Švarnijam!

21:05

2:4

21:04

Kaspars Saulietis noraidīts. Jau ceturtais mazākums šajā mačā!

21:00

Mazākums izturēts!

20:57

Rodrigo Laviņam divas soda minūtes par turēšanu! Vēl viens mazākums.

20:56

20:53

Par sitienu ar elkoni noraidījumu saņem Herberts Vasiļjevs. Latvijas izlase otro reizi spēlēs mazākumā.

20:51

Bīstams slovāku pretuzbrukums! Masaļskis ripu piespiež.

20:49

Teicama Daugaviņa pauze un lieliska iespēja gūt vārtus Robertam Lipsbergam, taču pārspēt Janusu neizdodas.

20:46

Sākusies 2. trešdaļa!

20:30

Spēles 1. trešdaļa beigusies! 2:3

20:29

19. minūte - Jau pēc 20 sekundēm vairākumā Peters Černešnāks raida ripu Masaļska sargātajos vārtos!

20:28

2:3

20:27

Armands Bērziņš atstāj Latvijas izlasi mazākumā!

20:25

17. minūte - Pēc Aleksandra Ņiživija piespēles Mārtiņš Cipulis vārtu priekšā tiek galā ar pretinieku vārtsargu!

20:24

2:2

20:22

15. minūte - Kaspars Daugaviņš ieslido pretinieku zonā, izdara metienu un ripa lido vārtu tuvējā augšējā stūrī!

20:21

1:2

20:20

Beidzot laba iespēja arī Latvijas komandai, tomēr ripa vārtos nelido.

20:15

12. minūte - Mareks Videnskis noslēdz teicamu slovāku saspēli, kurai ļāva attīstīties Latvijas hokejistu pozicionāla kļūda savā aizsardzības zonā.

20:14

0:2

20:10

8. minūte - Pretuzbrukumā pavisam brīvs paliek slovāku aizsargs Jans Brejčāks, kurš raida ripu vārtu tālajā augšējā stūrī!

20:09

0:1

20:08

Pirmajās piecās minūtēs līdzīga cīņa, reālu vārtu gūšanas momentu pagaidām nav bijis.

20:02

Latvijas izlases vārtos šovakar Edgars Masaļskis, bet slovāku vārtus sargā Jaroslavs Januss.