09.09.2013. 16:40

Uzvara šajā mačā Latvijas valstsvienībai garantēs iekļūšanu otrajā posmā, zaudējums ar deviņu punktu starpību liks cerēt uz Lietuvas uzvaru pār Bosniju un Hercegovinu, bet, ja tiks zaudēts ar vairāk nekā deviņu punktu starpību, būs jācer ne tikai uz Lietuvas uzvaru, bet arī uz Melnkalnes uzvaru pār Serbiju.

Spēli latviešiem izdevās sākt lieliski - maķedoniešu uzbrukumi tika atšifrēti, kas ļāva pārtvert bumbas un veidot ātros uzbrukumus. Jau 4. minūtē rezultāts bija 12:0, bet nedaudz vēlāk pēc Janičenoka diviem punktiem ātrajā uzbrukumā - 16:3. Lai gan maķedonieši spēja pietuvoties līdz 16:10, pirmās ceturtdaļas izskaņā Latvijas komanda atjaunoja 11 punktu pārsvaru (27:16).

Otrās ceturtdaļas vidū Latvijas valstsvienības pārsvars vienubrīd sasniedza pat 17 punktus (43:26), bet tad Maķedonijas izlasei izdevās gūt astoņus punktus pēc kārtas, tomēr puslaiku izdevās pabeigt ar Janičenoka tālmetienu un Strēlnieka trīs punktu gājienu, kas ļāva lielajā pārtraukumā doties ar +13 (49:36).

Trešās ceturtdaļas ievadā Latvijas basketbolisti ātri atjaunoja līdz tam lielāko pārsvaru +17 (55:38), bet drīz pēc tam latviešu pārsvars sasniedza jau 20 punktus - 59:39.

Informācija tiks papildināta...

Ja Latvija iekļūs nākamajā kārtā, tad E apakšgrupā cīnīsies ar Franciju, Ukrainu un Beļģiju, Lielbritāniju vai Izraēlu, bet līdzi nāks spēļu rezultāti pret Serbiju un Lietuvu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009