08.11.2013. 21:22

Latvija un Krievija 3:1 (1:0, 2:0, 0:1). Kulda (Karsums, Daugaviņš, 9, vair.), Karsums (Daugaviņš, M. Rēdlihs, 21), Indrašis (Bērziņš, Kulda, 22, vair.); Pankovs (Sergejevs, 54).Vārtsargi: Masaļskis (12/12) - S. Gaļimovs (22/19).Soda minūtes: 10-10.

Sestdien, plkst. 19.30 turpat, «Arēnā Rīga» abas valstsvienības aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:22 56. minūte

Krievijas hokejisti turpina uzbrukt. Ripa pie Masaļska.

54. minūte

3:1 - Pēc individuālās meistarības paraugdemonstrējuma vārtus gūst Aleksandrs Pankovs.

53. minūte

Savainojumu gūst Miķelis Rēdlihs. Traumas nopietnība nav zināma.

52. minūte

Lielisks sologājiens Ronalda Ķēniņa izpildījumā, taču metiens tiek atvairīts.

49. minūte

Izturējuši mazākumu, mājinieki atkal pārkāpj noteikumus - divu minūšu noraidījums Artūram Kuldam.

47. minūte

Latvijas izlase pēc Ginta Meijas noraidījuma otro reizi trešdaļā paliek skaitliskajā mazākumā.

43. minūte

Ripa nonāk Latvijas izlases vārtos, taču tiesnesis fiksē piespēli ar roku. Vārtu guvums netiek ieskaitīts.

42. minūte

Miks Indrašis mazākumā laužas viens pret vienu ar vārtsargu, taču līdz metienam netiek.

41. minūte

Krišjānis Rēdlihs atstāj Latvijas izlasi skaitliskajā mazākumā.

20:58

Jautāsiet, kāpēc Miks Indrašis šovakar spēlē ar 77. numuru? Viņa krekls ar 70. numuru mistiskā veidā pazudis no Latvijas izlases ģērbtuves..

— Jānis Celmiņš (@JanisCelmins) 40. minūte

Pēc 2. trešdaļas 3:0 Latvijas izlases labā.

36. minūte

Miķelis Rēdlihs ielaužas pretinieku zonā, apspēlē pāris pretiniekus, taču līdz metienam netiek - krievi pārkāpj noteikumus un Latvijas izlase atkal iegūst vairākumu.

20:34

Edža mūris!

— LV Hokeja federācija (@lhf_lv) 31. minūte

Atkal teicami darbojas Edgars Masaļskis

30. minūte

Latvijas izlase iztur mazākumu, taču pēc Māra Jasa pārkāpuma atkal paliek četratā.

28. minūte

Latvijas izlase pēc Gunta Galviņa noraidījuma pirmoreiz spēlē paliek mazākumā. Pēc Ņikitas Pivcakina metiena lieliski nospēlē Edgars Masaļskis.

24. minūte

Latvijas izlase jau ceturto reizi mačā iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

23. minūte

Latvijas hokejisti turpina uzbrukt - labā pozīcijā nokļūst Gints Meija, taču uzmet virsū vārtsargam.

22. minūte

3:0 - Latvijas valstsvienība trešoreiz spēlē iegūst skaitlisko pārsvaru un Staņislavu Gaļimovu pārspēj Miks Indrašis.

21. minūte

Jau perioda 33. sekundē pēc teicamas Miķeļa Rēdliha piespēles vārtus gūst Mārtiņš Karsums.

20. minūtē

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

18. minūte

Tukšu vārtu priekšā līdz ripai neaizsniedzas Krievijas izlases uzbrucējs Dmitrijs Kadeikins.

13. minūte

Laba iespēja vairākumā rodas Mārtiņam Karsumam, taču metiens ar nūjas neērto pusi neizdodas.

12. minūte

Pēc Dmitrija Kugriševa pārkāpuma Latvijas izlase otro reizi iegūst skaitlisko pārsvaru.

9. minūte

1:0 - Latvijas izlasei pietiek ar 27 sekundēm, lai realizētu vairākumu. Precīzi met Artūrs Kulda.

9. minūte

Latvijas izlase iegūst skaitlisko pārsvaru - noraidījumu nopelna Andrejs Sergejevs.

19:39

Mača pirmajās minūtēs nevienai no komandām neizdodas radīt bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, bet uz Kobas Jasa spēka paņēmienu mirkli pēc svilpes parādā cenšas nepalikt Aleksandrs Pankovs.