13.09.2013. 22:23

Spēle iesākās rezultatīvā cīņā, kurā uz Francijas izlases sekmīgiem uzbrukumiem ar astoņiem punktiem pēc kārtas atbildēja Bertāns (10:10). Taču pārējiem Latvijas basketbolistiem uzbrukumā neveicās, kas ļāva francūžiem veikt izrāvienu 8:0, piespiežot Bagatski pieprasīt minūtes pārtraukumu. Arī ceturtdaļas turpinājumā precīzs metiens padevās vienīgi Blūmam, bet Francijas izlase spēlēja ātri un uzbruka ar augstu metienu precizitāti, strauji palielinot pārsvaru, kas pēc nospēlētām desmit minūtēm bija jau 16 punkti (31:15).

Informācija tiks papildināta...

Citās E apakšgrupas spēlēs piektdien Lietuva ar 86:67 pieveica Beļģiju, bet Ukraina ar 82:75 negaidīti uzvarēja Serbiju.

Eiropas čempionāta otrā posma pēdējo spēli Latvijas valstsvienība aizvadīs svētdien, kad plkst. 15.30 mērosies spēkiem ar Beļģijas basketbolistiem.

Atgādinām, ka otro posmu latvieši trešdien sāka ar pārliecinošu uzvaru (85:51) pār Ukrainu, bet no pirmā posma līdzi nāk divi zaudējumi - pret Lietuvu (59:67) un pret Serbiju (71:80).

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009