05.05.2013. 21:11
Pasaules čempionāta otrajā spēlē Latvijas valstsvienības hokejisti šovakar Helsinkos otrajā trešdaļā cīnās neizšķirti 1:1 ar ASV izlasi.

Latvija pret ASV 1:1 (0:0, 1:1, 0:0). Kulda (Sprukts, Dārziņš, 22); Stepltons (B. Batlers, 23).Vārtsargi: Masaļskis (5/4) - Bišops (7/6).Soda minūtes: 4-4.

Spēli ievērojami aktīvāk iesāka amerikāņi, kuriem izdevās nopelnīt tiesības uz vairākumu, taču Latvijas hokejisti divas minūtes četratā izturēja. Pirmās trešdaļas vidū skaitlisko pārsvaru ieguva Latvijas komanda, kas ļāva uz brīdi pārņemt iniciatīvu, tomēr pārspēt vārtsargu Bišopu neizdevās. Perioda beigu daļā amerikāņi trāpīja pa vārtu stabiņu, bet jau pēc brīža viens pret vienu ar vārtsargu izskrēja Dārziņš, taču gūt vārtus neizdevās. Trešdaļas pirmspēdējā minūtē Spruktam vispirms bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu, bet neilgi pēc tam viņš nopelnīja vairākumu.

Vairākumu realizēt neizdevās arī šoreiz, bet pēc pāris sekundēm lielisku Sprukta piespēli ar precīzu metienu pabeidza Artūrs Kulda - 1:0. Aizritēja tieši minūte un rezultatīvi noslēdzās arī ASV valstsvienības uzbrukums, kad savus otros vārtus turnīrā guva Tims Stepltons - 1:1.

Informācija tiks papildināta...

Citās Helsinku apakšgrupas spēlēs šodien Francija ar 3:1 pārspēja Austriju, bet Krievija ar 4:1 uzvarēja Vāciju.

Atgādinām, ka sestdien pasaules čempionāta pirmajā spēlē Latvijas hokejisti ar 0:6 kapitulēja Krievijas izlasei.

Nākamo spēli Latvijas valstsvienība aizvadīs otrdien, kad plkst. 16.15 tiksies ar Austrijas hokejistiem