29.12.2017. 05:31

Pirmajās divās Rīgas domes kausa turnīra izcīņas spēlēs komandas cīnījušās ar atšķirīgām sekmēm. Latvija pēc zaudējuma Nīderlandei (24:29) otrajā dienā apspēlēja Igauniju (25:22), bet Ēģiptes valstsvienība tika galā gan ar igauņiem (31:22), gan nīderlandiešiem (24:21).

Ēģiptei šis ir trešais starts Rīgas domes kausā, turklāt pēc kārtas, un tieši šogad ēģiptieši ir vistuvāk panākumam turnīrā. 2015.gadā Ēģipte ierindojās pēdējā, ceturtajā, vietā, bet pirms gada izcīnīja otro vietu. Uz pirmo vietu vēl pretendē arī Latvija, tādējādi (un Nīderlande) pēdējā dienā gaidāma sīksta spēkošanās. Iepriekšējos divos gados Latvija un Ēģipte uzvaras dalīja uz pusēm – pirms diviem gadiem pārāki bija latvieši (29:24), bet pērn ēģiptieši pārliecinoši revanšējās.

Kā jau minēts, Latvija vēl var izcīnīt uzvaru visā turnīrā, tiesa, tam ir vairāki priekšnoteikumi – ja Igaunija uzvar Nīderlandi (spēles sākums plkst. 10:00), tad Latvijai der panākums ar jebkādu pārsvaru, bet ja igauņu un nīderlandiešu duelī uzvar otrie, tad Latvijai Ēģipti jāsakauj ar +8. Pie dažādiem scenārijiem Latvija var ieņemt jebkuru no četrām pozīcijām, taču aprēķinus pagaidām liksim pie malas – vispirms jādodas laukumā un jāparāda labākais sniegums.

Pēdējā spēlē Latvijas izlases sastāvā pieteikumā nebūs Rihards Leja un Raitis Puriņš, taču laukumā būs gatavs doties viens no mūsu līderiem Aivis Jurdžs. Viņš pieteikumā bija jau ceturtdienas spēlē pret Igauniju, taču laukumā nedevās.

Visas Rīgas domes kausa izcīņas spēles būs skatāmas kanālā Sportacentrs.com TV, kā arī interneta tiešraidēs portālā Sportacentrs.com.

Nāc uz spēlēm un ziedo labdarībai! Ieejas maksa uz Rīgas domes kausa spēlēm šogad būs par ziedojumiem. Visi iegūtie ziedojumi tiks novirzīti "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" rīkotajam labdarības maratonam "Dod Pieci" un atbalsta programmai "Plecs", kas jau no 2018. gada sniegs emocionālu un praktisku palīdzību ģimenēm, kuras vēlas dot mājas un ģimeni Latvijas bērnu namu bērniem.

Latvijas Handbola federācija aicina palīdzēt!LHF aicina morāli un finansiāli atbalstīt Latvijas jaunatnes meiteņu izlases treneri Jūliju Šamricku, kā arī Latvijas izlases handbolista Jāņa Pavloviča dēla Dāvida cīņu pret ļaundabīgajiem audzējiem. Sīkāka informācija pieejama ŠEIT!

27. decembris: 18:00 Ēģipte – Igaunija 31:2220:00 Latvija – Nīderlande 24:2928. decembris: 18:00 Nīderlande - Ēģipte 21:2420:00 Latvija – Igaunija 25:2229. decembris: 10:00 Igaunija – Nīderlande12:00 Latvija - Ēģipte

Kalendārs/rezultātiTurnīra tabulaStatistika

Artūrs Kuģis (TV Großwallstadt, Vācija), Raitis Puriņš (Celtnieks Rīga), Edgars Kukša (VfL Fredenbeck, Vācija), Rihards Leja (Celtnieks Rīga), Nils Kreicbergs (Tenax Dobele), Toms Lielais (Bad Blankenburg, Vācija), Artūrs Lazdiņš (Celtnieks Rīga), Aivis Jurdžs (DHfK Leipzig, Vācija), Austris Tuminskis (Tenax Dobele), Raivis Gorbunovs (Šala, Slovākija), Dainis Krištopāns (Vardar, Maķedonija), Guntis Piļpuks (SK Latgols, MSĢ/LAT-Hertz), Ņikita Pančenko (Tenax Dobele, MSĢ/LAT-Hertz), Ingars Dude (Limoges 87, Francija), Artis Laganovskis (HK Ogre/Miandum), Emīls Kurzemnieks (Tenax Dobele), Antons Šuleiko (Tenax Dobele, MSĢ/LAT-Hertz).Galvenais treneris: Armands UščinsTreneri: Arnolds Straume, Andrejs Narnickis.Fizioterapeites: Ilze Kristapsone, Agate Ādiņa.Fiziskās sagatavotības treneris: Ēriks Visockis.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties