30.09.2017. 18:44

MXGP klasē Latviju pārstāvēja Toms Macuks. 38 braucēju konkurencē viņš finišēja 21. vietā, kamēr uzvaru izcīnīja Slovēnijas pārstāvis Tims Gajsers, aiz sevis atstājot Gotjē Polēnu (Francija) un Antonio Kairoli (Itālija).

MX2 klasē Latvijas komandas sastāvā uz starta stājās Kārlis Sabulis. Viņš no 38 startējušajiem sportistiem ieguva 17. vietu, sasniedzot labāko rezultātu no mūsējiem. Uzvarēja Zaks Osborns no ASV, aiz kura finišu šķērsoja Hanters Lorenss (Austrālija) un Braiens Bogerss (Nīderlande).

Visbeidzot OPEN klasē Latvijas krāsās startēja Kristers Drevinskis. Viņa sniegums bija vājākais, iegūstot 31. vietu starp 38 braucējiem, kamēr par uzvarētāju kļuva Nīderlandes pārstāvis Džefrijs Herlingss, pārspējot Romēnu Fevru (Francija) un Džeremiju Sīveru (Šveice).

Nāciju kausa summā kvalifikācijā Latvija ieguvusi 22. vietu starp 38 valstīm, līdz ar to nokļūstot B finālā. Tikai tā komanda, kas gūs uzvaru šajās sacensībās, varēs startēt A finālā.

Igaunija ar 10. vietu tika A finālā, bet Lietuva palika 35. vietā un startēs C finālā.

Uzvarēja Francija, kam seko Nīderlande un Austrālija.

Jau ziņots, ka 2017. gada MX2 pasaules čempions Pauls Jonass atteicās no startēšanas Nāciju kausā, jo ārsti viņam ieteikuši savest kārtībā veselību, kas kritienu dēļ nav bijusi pilnīgā kārtībā jau ilgāku laiku.

Pilni rezultāti: results.mxgp.com

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga