01.05.2012. 18:14
Latvijas hokeja izlase 3.trešdaļā ar rezultātu 2:0 uzvar Franciju Arēnā Rīga notiekošajā pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta. Vārtus Latvijai guvuši Jānis Sprukts un Krišjānis Rēdlihs.

Pirmajās minūtēs aktīvāk un bīstamāk uzbruka viesi, vairākas reizes radīdami briesmas pie Masaļska vārtiem. Tikmēr Latvijas izlase uzbrukumā visredzamāk aktivizējās tad, kad laukumā bija Kaspars Daugaviņš. Mājinieki spēles 9.minūtē tika pie pirmā vairākuma, visai ilgi izspēlējot arī aizturēto sodu - Armanda Bērziņa metiens trāpīja pa vārtu stabu. Savukārt vairākumā lieliski nostrādāja Rīgas Dinamo saikne - pēc K.Rēdliha metiena ripai nūju pielika Sprukts un tā ielidoja Francijas vārtos - 1:0! Pēc gūtajiem vārtiem aktīvāk sāka spēlēt Latvijas izlase, pārņemot iniciatīvu savās rokās. Mārtiņš Cipulis kādā no uzbrukumiem divas reizes bīstami uzmeta pa pretinieku vārtiem, bet Lenrī tomēr nosargāja savu cietoksni. Arī atlikušajā laikā reālākās iespējas gūt vārtus bija tieši Širokova maiņai ar malējiem uzbrucējiem Daugaviņu un Cipuli, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Jau otrās trešdaļas sākumā Latvija ieguva iespēju spēlēt vairākumā, bet neko ievērības cienīgu tajā izveidot neizdevās. Jau pēc brīža arī pirmais noraidījums Latvijai šajā mačā - par sitienu ar elkoni divas minūtes atpūtās Bārtulis. Vairākums Francijas izpildījumā bija krietni bīstamāks kā mājiniekiem, tomēr rezultāts nemainījās. Turklāt pēdējās sekundēs Latvijai izdevās bīstams pretuzbrukums - Džeriņš gan uzmeta tieši virsū Lenrī. Īsā brīdī vēl vairāki labi pretuzbrukumi padevās Latvijai, turklāt mūsējie vēlreiz nokļuva vairākumā. Šoreiz viss izdevās teicami - K.Rēdliha metiens no zilās līnijas un 2:0! Pāris labas iespējas bija arī francūžiem, bet neveikla nomaiņa un sekojošais noraidījums par skaitliskā sastāva pārkāpumu deva kārtējo vairākumu Latvijai. Perioda pēdējā minūtē atkal aktivizējās francūži, bet Masaļskis bija savā vietā. Pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts 2:0 Latvijas labā.

Trešā perioda trešajā minūtē francūži izgājienā trāpīja pa vārtu stabiņu, bet Masaļska cietoksnis palika neskarts. Pēc mirkļa divminūšu noraidījums Štālam, bet Francijai iespēja samazināt starpību.

Informācija tiek papildināta!

Pārbaudes spēle hokejā. 2012.gada 1.maijs. Rīga, Arēna Rīga.

Latvija - Francija 2:0 (1:0;1:0;0:0)

Vārti: 9:27 Sprukts (M.Rēdlihs, K.Rēdlihs, vair.) 1:0; 29:46 K.Rēdlihs (Galviņš, Sprukts, vair.) 2:0;

Vārtsargi: Edgars Masaļskis – Fabriss Lenrī

Metieni: 21-24

Soda minūtes: 4-8

Skatītāji: 3443

Latvijas hokeja izlases sastāvs otrdienas spēlei ar Franciju:

vārtsargi - Edgars Masaļskis, Māris Jučers;

aizsargi - Guntis Galviņš, Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Oskars Bārtulis, Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš;

uzbrucēji - Miks Indrašis, Jānis Sprukts, Miķelis Rēdlihs, Kaspars Daugaviņš, Aleksejs Širokovs, Mārtiņš Cipulis, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Gints Meija, Armands Bērziņš, Juris Štāls, Kaspars Saulietis, Koba Jass.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa