01.05.2012. 17:11
Latvijas hokeja izlase 1.trešdaļā ar rezultātu 1:0 uzvar Franciju Arēnā Rīga notiekošajā pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta.

Pirmajās minūtēs aktīvāk un bīstamāk uzbruka viesi, vairākas reizes radīdami briesmas pie Masaļska vārtiem. Tikmēr Latvijas izlase uzbrukumā visredzamāk aktivizējās tad, kad laukumā bija Kaspars Daugaviņš. Mājinieki spēles 9.minūtē tika pie pirmā vairākuma, visai ilgi izspēlējot arī aizturēto sodu - Armanda Bērziņa metiens trāpīja pa vārtu stabu. Savukārt vairākumā lieliski nostrādāja Rīgas Dinamo saikne - pēc K.Rēdliha metiena ripai nūju pielika Sprukts un tā ielidoja Francijas vārtos -1:0! Pēc gūtajiem vārtiem aktīvāk sāka spēlēt Latvijas izlase, pārņemot iniciatīvu savās rokās. Mārtiņš Cipulis kādā no uzbrukumiem divas reizes bīstami uzmeta pa pretinieku vārtiem, bet Lenrī tomēr nosargāja savu cietoksni.