22.11.2017. 00:05

Vārtus guva aizsargs Cibuļskis, uzbrucēji Bukarts un Džeriņš izcēlās attiecīgi ar trim un divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr aizsargs Freibergs partnerim asistēja reizi. Cibuļska un Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" viesos ar 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) uzvarēja Vītkovices "Ridera" komandu. Džeriņš asistēja "Mountfield" otro un trešo vārtu guvumā, kamēr Cibuļskis 54.minūtē iemeta Hradeckrālovas komandas piektos vārtus, tobrīd panākot 5:3 viesu labā.

Aizsargs spēlēja 21 minūti un 56 sekundes, kas bija ilgākais laiks viesu rindās. Cibuļskis reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2. Savukārt Džeriņš nospēlēja 15 minūtes un 19 sekundes, reizi meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no desmit iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Šosezon Cibuļskis 24 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 15 mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu un sešas reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Bukarta un Freiberga pārstāvētā Zlīnas "Aukro Berani" komanda viesos ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Prāgas "Sparta" hokejistus. Bukarts piedalījās visos Zlīnas kluba vārtu guvumos, divas reizes asistējot Zdenēkam Okālam, bet reizi palīdzot Antonīnam Honejsekam. Zīmīgi, ka otros vārtus Okāls guva pēc abu latviešu piespēlēm, jo pie punkta tika arī Freibergs. Aizsargs šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 19 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot vienu metienu un nopelnot divas soda minūtes, kā arī neitrālu lietderības rādītāju.

Savukārt Bukarts nospēlēja 17 minūtes un divas sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un spēli beidza ar pozitīvu lietderību +2. Bukarts šosezon Čehijas čempionātā 24 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Freibergs iemetis divus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles. Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 51 punktu 23 spēlēs atrodas Plzeņas "Škoda", kam ar 46 punktiem seko latviešu pārstāvētā "Mountfield". Tikmēr "Aukro Berani" ar 31 punktu ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:leta.lvPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties