27.02.2015. 20:57

Lai gan Martins Ternberjs jau spēles 2.minūtē vadībā izvirzīja viesus, mača turpinājumā Deniss Mosaļovs, Vladimirs Brjukvins un Konstantīns Gorovikovs guva trīs bezatbildes vārtus maskaviešiem. Aleksandrs Lazušins mājinieku vārtos tika galā ar 24 no 25 metieniem.

Mārtiņš Karsums mājinieku 2.maiņā spēlēja 14:48 minūtes, reizi metot pa vārtiem, uzvarot vienā no četriem iemeteniem un izpildot sešus spēka paņēmienus. Tikmēr regulārās sezonas komandas rezultatīvākais hokejists Kaspars Daugaviņš trešajā maiņā spēlēja 16:05 minūtes, trīsreiz metot pa vārtiem.

Arī pērn abas komandas tikās jau 1.kārtā, toreiz aizraujošā septiņu spēļu sērijā triumfējot Lokomotiv.

Citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā regulārās sezonas uzvarētāji Maskavas CSKA ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) savā laukumā uzveica debitantus Soči komandu, arī sērijā panākot 1:0. Lai gan Simons Hjalmarsons vārtus guva jau spēles 48.sekundē, nākamo iemesto ripu skatītāji sagaidīja vien pēc 56 minūtēm, kad izcēlās Jevgēņijs Artjuhins. Trešo ripu jau tukšos pretinieku vārtos raidīja Jans Muršāks.

Otra veiksmīgākā komanda regulārajā turnīrā Sanktpēterburgas SKA ar 6:3 (3:1, 3:0, 0:2) savā laukumā uzveica Pētera Skudras vadītos Ņižņijnovgorodas Torpedo hokejistus, panākot 1:0 sērijā. Ja SKA labā vārtus guva seši hokejisti, Torpedo 2+1 iekrāja soms Jarko Immonens.

Vēl vienā Rietumu sērijā Helsinku Jokerit savā laukumā pēc pamatlaika cīnās 2:2 ar Minskas Dinamo, lai gan atradās vadībā ar 2:0.

Tikmēr Austrumu konferencē ceturtdaļfināli sāksies sestdien. Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas Salavat Julaev komanda mēģinās pārspēt pašreizējos Gagarina kausa īpašniekus Magņitogorskas Metallurg, bet cits izlases aizsargs Oskars Bārtulis un Astanas Baris spēkosies ar Omskas Avangard.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933