06.12.2015. 13:46

, LSM.LV - Sports

Spēles pirmajā trešdaļā latvietes guva trīs vārtu pārsvaru – divas vārtus guva Evelīna Garbare, bet vieni Evitas Rudzītes kontā. Taču jau nākamajās trešdaļās šis pārsvars tika zaudēts, un šī turnīra Latvijas izlasei svarīgākā spēle diemžēl tika pabeigta ar neizšķirtu rezultātu.

Jāatgādina, ka vakar pirmajā spēlē Latvijas sieviešu florbola valstsvienība ar rezultātu 2:15 smagi zaudēja konkurentēm čehietēm. Savukārt šodienas pretinieces vācietes pirmo maču aizvadīja jau piektdien, kad ar rezultātu 1:16 zaudēja sacensību galvenajai favorītei Zviedrijai. Latvijas izlasei spēle ar Zviedriju priekšā rīt, pirmdien.

Pasaules čempionātā 16 komandas ir sadalītas divās divīzijās. Latvijas pārstāvētajā augstākās divīzijas B grupā spēlē Vācija, Čehija un favorīte Zviedrija.