13.05.2014. 21:39

Finālsērijas ceturtajā mačā «Budiveļņik» ar 85:77 (18:18, 19:11, 18:28, 30:20) savā laukumā pieveikt Rolanda Freimaņa pārstāvēto Južnijas «Himik» komandu, ko trenē Kārlis Muižnieks. Sērijā līdz trim uzvarām Kijevas komanda bija pārāka ar 3-1.

Strēlnieks šoreiz laukumā pavadīja 29 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no pieciem izpildītajiem divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un abus soda metienus. Strēlnieks mača protokolā atzīmējās arī ar četrām atlēkušajām bumbām, sešām rezultatīvām piespēlēm, sešiem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem un četrām piezīmēm, tiekot pie 19 efektivitātes koeficenta punktiem.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 20 punktiem šoreiz bija lietuvietis Darjušs Lavrinovičs.

Tikmēr Freimanis šoreiz spēlēja 34 minūtes, gūstot 18 punktus. Latvietis realizēja astoņus no 11 divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet netrāpīja nevienu no diviem tālmetieniem. Tāpat spēlētājs izcīnīja četras atlēkušās bumbas un nopelnīja divas piezīmes, kas deva 17 efektivitātes koeficenta punktus.

«Budiveļņik» Ukrainas čempionātā triumfēja otro gadu pēc kārtas un trešo reizi četru sezonu laikā.

Regulārajā sezonā ar 23 uzvarām 26 spēlēs triumfēja «Himik» komanda, kurai ar 19 uzvarām sekoja «Budiveļņik». Pēc tam tās ceturtdaļfināla sērijās savus pretiniekus apspēlēja ar 2-0.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana