05.12.2014. 18:53
Ar vārtu guvumiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā piektdien izcēlās latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, palīdzot Maskavas «Dinamo» komandai, ko vada Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, savā laukumā ar 7:2 (4:0, 1:2, 2:0) sagratu Bratislavas «Slovan» vienību no Slovākijas.

• Karsums un Daugaviņš turpina izcelties ar rezultativitāti KHL cīņās 2014. g. 3. decembris
  • Daugaviņš bez ūsām cer gūt vairāk vārtu 2014. g. 2. decembris

Daugaviņš šajā cīņā guva divus vārtus, kamēr Karsums - vienu.

Cīņas rezultātu atklāja tieši Daugaviņš, kurš pirmo ripu pretinieku vārtos raidīja septītajā minūtē. Trešdaļas turpinājumā Maskavas klubs turpināja spēlēt ļoti pārliecinoši, gūstot vēl trīs vārtus, kad divus vārtus guva Maksims Karpovs, bet vienreiz izcēlās Deniss Kokarevs. Otrās trešdaļas sākumā Aleksejs Cvetkovs panāca jau 5:0, taču pēc tam «Slovan» pēc Tomāša Netika un Ivana Baranakas precīziem metieniem divus vārtus atguva.

Tiesa, noslēdzošā perioda ceturtajā minūtē Daugaviņš guva savus otros vārtus šajā duelī, bet septiņas minūtes vēlāk septīto ripu Bratislavas kluba vārtos trieca jau Karsums.

Daugaviņš šajā cīņā laukumā pavadīja 16 minūtes un trīs sekundes, kopumā veicot piecus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā visi trīs zaudēti iemetieni, viens bloķēts metiens un divi spēka paņēmieni.

Tikmēr Karsums nospēlēja 13 minūtes un četras sekundes, arī izdarīdams piecus raidījumus, bloķējot vienu pretinieku metienu un izpildot četrus spēka paņēmienus.

Daugaviņš šīs sezonas 34 mačos guvis 13 vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļāvis kļūt par kluba rezultatīvāko hokejistu. Tikmēr Karsums 31 spēles laikā guvis četrus vārtus un izpildījis astoņas rezultatīvas piespēles, bet ar rezultativitāti viņš izcēlies jau piecās cīņās pēc kārtas.

Tikmēr jau astoto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi viena no Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» konkurentēm par vietu Gagarina kausa izcīņā «Soči» komanda, kas savā laukumā ar 6:2 (4:0, 1:1, 1:1) sagrāva Horvātijas klubu Zagrebas «Medveščak».

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās «Soči» komandas kanādiešu centra uzbrucējs Korijs Emertons.

Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas «Dinamo» ar 69 punktiem 34 spēlēs saglabājis ceturto vietu, kamēr «Soči» ar 51 punktu 33 cīņās nostiprinājušies astotajā pozīcijā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222