11.04.2015. 18:37
Šodien Latvijas sieviešu handbola čempionāta pusfināla sēriju ar panākumu uzsāka pērnās sezonas sudraba medaļnieces Ludzas "Latgols", kas izbraukumā ar 29:22 pārspēja Dobeles SS/REIR komandu.

Regulārajā čempionātā komandas bija tikušās trīsreiz un interesanti, ka komandas uzvarēja savus izbraukuma mačus – ludzānietes divreiz bija pārākas Dobelē (38:31, 33:31), savukārt dobelnieces guva panākumu Ludzā (33:31). Regulāro čempionātu Ludza noslēdza otrajā vietā, kas ļāva izslēgšanas turnīru sākt no pusfināla, kamēr dobelnieces bija trešās. Ceturtdaļfinālā Dobeles komanda divu spēļu summā sagrāva Skrīverus (92:50).

Šodien, spēles sākumā apmainoties ar vairākiem rezultatīviem uzbrukumiem, pakāpeniski iniciatīva pārgāja ludzāniešu pusē, kas puslaika vidū pēc Arīnas Zaharānes metiena panāca jau 10:4. Viešņas turklāt labi tika galā ar dobelnieču līderi Lauru Ņeverovsku, tomēr tas vairāk ļāva izpausties citām, tādējādi līdz puslaika beigām mājinieces sadeldēja deficītu līdz minimumam – 12:11.

Otrā puslaika sākumā Dobeles SS/REIR Līgas Zinčenko personā pēc ilgāka laika panāca izlīdzinājumu, tomēr vēlreiz izvirzīties vadībā (pirmo un vienīgo reizi dobelnieces vadībā bija mača sākumā) tā arī neizdevās – "Latgols" demonstrēja pārliecinošu sniegumu un vienubrīd atrāvās līdz +8 (27:19), bet spēli noslēdza ar 29:22.

Uzvarētājām 10 vārtus guva Kristīne Daņiļenko, bet zaudētājām pa sešiem – Elīna Freiberga un Laura Ņeverovska, kurai tā bija nerezultatīvākā spēle šosezon. Tiesa, pieticīgākā spēle sezonā arī ludzāniešu līderei Inesei Šļubčenko (trīs vārti).

Sērijas otrā spēle 18.aprīlī notiks Ludzā, bet trešā, ja nepieciešams, dienu vēlāk, turpat.

Dobeles SS/REIR – SK Latgols 22:29 (11:12)Dobele: Freiberga 6, Ņeverovska 6/1, Zinčenko 4, Purviņa 3/1, Šteinerte 1, Dumfa 1, Dubrovska 1.Latgols: Daņiļenko 10/2, Zaharāne 4, Kukurāne 4, Šļubčenko 3, Sidorova 2, Klementjeva 2, Gagarina 2, Oļipova 1, Lisovska 1.Sērijā: Dobeles SS/REIR 0 – 1 SK Latgols

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029