02.03.2013. 19:47
Latvijas komandas «Lāse-R» volejbolisti šodien piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu Latvijas un Igaunijas apvienotā vīriešu volejbola čempionāta - «Schenker» līgas - pusfināla cīņā.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Aizvadītajā mačā Latvijas klubs ar 0-3 (16:25, 20:25, 21:25) Pērnavā zaudēja vietējam Igaunijas klubam «Parnu VK».

Rezultatīvākais Latvijas komandā ar 11 punktiem bija Toms Vanags, bet pa sešiem punktiem iekrāja Jānis Liepiņš un Jānis Vāvers. Tikmēr Pērnavas komandas labā 15 punktus guva Andruss Rādiks.

"Rīdziniek ir vienīgie Latvijas pārstāvji finālčetrinieka sacensībās, turklāt turnīra izšķirošajās cīņās Latvija pārstāvēta pēc gada pārtraukuma.

«Lāse-R» dalību sacensībās noslēgs svētdien ar maču par trešo vietu, kur spēkosies ar Tallinas «Selver» un TTU pāra zaudētājiem.

Kā ziņots, «Lāse-R» ceturtdaļfinālā abos mačos pieveica Latvijas čempionus «Biolars»/«Jelgava» komandu. Tāpat ceturtdaļfinālu nespēja pārvārēt «Daugavpils Universitāte» (DU), kas abos mačos trīs setos piekāpās Tallinas «Selver», un «Poliurs»/«Ozolnieki», kas piekāpās «Parnu VK» komandai.Kristal Ice, sporta klubs Kristal Ice, sporta klubs Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties