04.09.2014. 13:40
Itālijā šodien sācies Eiropas čempionāts U20 pludmales volejbolā. Latvijas vienīgie pārstāvji vīriešu konkurencē Māris Lancmanis un Vlads Smirnovs šo turnīru uzsākuši ar sīvu uzvaru divos setos pār Anglijas duetu.

Māris Lancmanis un Vlads Smirnovs čempionātā izlikti ar astoto numuru, kas ir visaugstākais H grupā. Pirmajā spēlē nācās tikties ar britiem Valrondu un Alenu, un, lai arī tika gūta uzvara, tā nemaz nenāca viegli. Abos setos pretiniekiem tika ļauts gūt 19 punktus, taču seta izskaņās pārāki tomēr bija Latvijas sportisti, uzvarot 21:19 un 21:19.

Čempionāta otro spēli Lancmanis un Smirnovs aizvadīs šovakar 19:20 pret ar 24. numuru izsētajiem bulgāriem Atanosovu un Kalčevu, bet grupu turnīru noslēgs rīt pret lietuviešiem Rumševiču un Kazdaili (izsēti ar devīto numuru). Lietuvas pāris pirmajā spēlē bulgārus apspēlēja pārliecinoši (21:13 un 21:9).

Lancmanis un Smirnovs šosezon piedalījās arī U21 pasaules čempionātā Kiprā, taču no grupas izkļūt toreiz neizdevās.

Sieviešu konkurencē šodien turnīru uzsāks arī Linda Jakobsone un Paula Zirģele, kuras izsētas ar 15. numuru un spēlēs B grupā ar Serbijas, Turcijas un Polijas jaunajām volejbolistēm.

Izmantotie resursi:CEV - Confédération Européenne de VolleyballRērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties