18.01.2017. 17:01

Vācijas Bundeslīgas sezona tuvojas pusei, un kopvērtējuma pirmajā vietā atrodas Minhenes "Bayern", kas savākusi 39 punktus, 16 mačos piedzīvojot vienu neveiksmi. Uz papēžiem min pārsteiguma autore "Leipzig", kas atpaliek par trim punktiem savstarpējā mačā ar 0:3 piedzīvotā zaudējuma dēļ.

Pārsvaru 25. minūtē dubultoja spāņu pussargs Šavi Alonso, kuram tas bija trešais rezultatīvais sitiens sezonā. 35 gadus vecais futbolists, kurš uz Minhenes "Bayern" pārcēlās 2014. gadā pēc piecām sezonām Madrides "Real" rindās, pieņēmis lēmumu pēc sezonas beigt karjeru.

Kā vēsta izdevums Bild, Alonso par lēmumu jau informējis kluba vadību. Kopā ar Minhenes "Bayern" viņš divas reizes kļuvis par Vācijas čempionu, ieguvis Vācijas kausu un superkausu. Kopā ar Madrides "Real" uzvarēts gan Spānijas čempionātā, gan UEFA Čempionu līgā, tāpat Čempionu līgā uzvarēts 2005. gadā kopā ar "Liverpool". Alonso 2010. gadā kļuva par Pasaules kausa uzvarētāju, tāpat viņa kontā ir divi Eiropas čempiona tituli.

Pēc sezonas punktu karjerai grasās likt arī Minhenes "Bayern" kapteinis Filips Lāms, un tiek vēstīts, ka 33 gadus vecais aizsargs varētu kļūt par kluba sporta direktoru, jo amats ir brīvs kopš pagājušās vasaras.

Lāms Minhenes "Bayern" rindās debitēja 2002. gadā, un kopā ar komandu viņš astoņas reizes uzvarējis Vācijas čempionātā, septiņas reizes ieguvis Vācijas kausu, tāpat 2013. gadā izdevās iegūt Čempionu līgas titulu. 2014. gadā Vācijas valstsvienība uzvarēja Pasaules kausā, bet Lāms bija izlases kapteinis.

Izmantotie resursi:Sport-Nachrichten | Live Sportergebnisse |...Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties