30.10.2017. 16:05

Kā Diāna nonāca pie jums? - Viņa pieteicās uz izmēģināšanu. Precīzi neatceros, kad tas bija. Tas notika... Tas bija pirms "Fantasy on Ice". Tas notika maijā, vēlējās izmēģināt. Ar tēvu ieradās Šamperī uz dažām dienām. Un pēc šīm dienām viņa prasīja... Maija beigās vai jūnijā, es neatceros. Man tie datumi ir...Šis laiks jums ir tāds kā izplūdis...- Tas nav izplūdis, bet visa kā bija ļoti daudz [smejas]. Un es nemēģinu to paturēt prātā, jo tas jau ir pagātnē.

Bet mums tagad tie ir jaunumi.- Un tā viņa ieradās uz izmēģināšanu. Viņa bija arī nedaudz savainota - pagājušajā sezonā potītes trauma, nelielas problēmas ar gurnu un muguru.

Un viņa arī pieaug...- Viņa pieaug, tāpēc mums jābūt uzmanīgiem ar to. Bet izmēģināšana noritēja labi. Tēvs jautāja, vai viņai ir iespēja būt Šamperī skolā. Un tā sāku veidot plānu. Es viņai arī teicu, ka šajā vasarā esmu ļoti aizņemts, daudz ceļoju, tāpēc būs grūti sastādīt regulāru grafiku. Bet mēs nolēmām, ka viņa paliks.

Bet kāpēc jūs? Denisa dēļ?- Kāpēc viņa ieradās? Vispār es nezinu. Viņas kaķa vārds ir Stefans [smaida]. Varbūt viņa ir fane...Varbūt? Neesat jautājis? - Varbūt. Es nezinu. Ja viņas kaķa vārds ir Stefans, tad varbūt tas tā ir. Un viņa ir ļoti jauka, ļoti jauka meitene, ļoti talantīga, tik ļoti, ļoti, ļoti talantīga.

Tiešām? Ceru, ka tas parādīsies vēlāk...- Strādāju pie viņas daiļslidošanas uztveres, jo viņa domā, ka ar lēcieniem jau viss izskatās labi. Bet es cenšos viņai pateikt. Viņai ir dabiska kustību sajūta, un viņai patiešām interesē mūzika. Ja mēs varētu apvienot dabisko talantu kustībās un mīlestību pret mūziku, lai viņa to varētu parādīt cilvēkiem, tad tas būtu lieliski. Jo viņai tās ir divas stiprās puses. Tā kā redzēsim...

Vai viņai ir "triple-triple combo" [kombinācija ar trīskāršajiem lēcieniem]?- Jā, ļoti viegli. Bratislavā nebija labākais sniegums, taču pagājušajā sezonā viņai tiešām bija grūti - daudz pieauga un visi tie savainojumi. Tagad pirmajās sacensībās, protams, bija liels spiediens. Viņa patiešām vēlas doties uz olimpiādi, tāpēc mēs smagi strādājam, lai kvalificētos olimpiskajām spēlēm.

Tas izšķirsies nacionālajā čempionātā?- Iespējams. Būs arī starptautiskās sacensības, kur viņai labi jāuzstājas. Un tad nacionālais čempionāts.

Labi, tad viņi izlems. Bet kas notiek ar Angelinu Kučvaļsku?- Tas man nav zināms, viņi man neteica, bet viņa atsauca dalību...

...Bratislavas sacensībās. Viņai vajadzēja tur būt. - Jā, es cerēju uz cīņu, bet tā nenotika. Un man patīk Angelina.

Viņa ieguva olimpisko kvotu pasaules čempionātā.- Jā, bet nevienā valstī nav tāda noteikuma, ka tieši šī persona dodas uz olimpiādi. Manuprāt, jādodas tai, kura ir labākā formā. Man pret viņu nekas nav, vienkārši esmu Diānas treneris. Ja Angelina smagi strādās, tad viņa būs nopelnījusi doties. Jādodas labākajai.

Izmantotie resursi:reut / absoluteskating.proboards.com

Caption this! pic.twitter.com/z0CUfC4UtV

— Christopher Trevisan (@ChrisTrevisan) August 12, 2017LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties