18.11.2017. 12:27

“University of South Florida” (3-0) savā laukumā sagrāva “Arkansas State” (1-2) ar 98:55 (30:10, 15:21, 23:13, 30:11). “Bulls” pirmajā ceturtdaļā, pateicoties Kitijas Laksas 13 gūtajiem punktiem, ieguva 20 punktu pārsvaru.

Kitija Laksa 31 minūtē guva 25 punktus (2p 3/5, 3p 5/11, 1p 4/4), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, četras reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu un saņēma divas personiskās piezīmes.

Sešas “Bulls” spēlētājas sameta 10 un vairāk punktus. Marijai Jespersenai 19 punkti un deviņas atlēkušās bumbas, Laurai Ferreirai 14 punkti un 10 bumbas zem groziem, savukārt Šejai Leveretai 13 punkti. Laja Floresa izcēlās ar 11 piespēlēm.

Pirms spēles Kitija Laksa saņēma apsveikumus par pagājušajā nedēļā sasniegto 1000 gūto punktu robežu. Uzbrucēja pirmajā ceturtdaļā iemeta 3 no 3 tālmetieniem, bet spēles turpinājumā perimetrā atzīmējās vēl divas reizes.

Vietējie uzņēmēji – Pema un Less Mumas (Pam and Les Muma) – novembrī ziedoja universitātes sporta nodaļai “USF Athletics” 8 miljonus ASV dolāru. Mumas 2008. gadā ziedoja 3 miljonus dolāru USF basketbola treniņcentra izveidei – tas nosaukts viņu vārdā.

“Quinnipiac Bobcats” (0-3) izbraukumā Kolambusā, spēlējot 18 809 vietu ietilpīgajā “Value City Arena” zaudēja #9 “Ohio State” (3-1) ar 63:95 (18:28, 14:18, 21:19, 10:30). Jāpiebilst, ka Kolambumbas “Nationwide arena” aprīlī notiks NCAA čempionāta “Četru fināls”.

Paula Strautmane 26 minūtēs guva astoņus punktus (2p 2/7, 3p 1/2, 1p 1/4), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, piecas reizes kļūdījās un saņēma trīs personiskās piezīmes. Latviešu uzbrucējai bija otrs lielākais spēles laiks.

“University of South Carolina Upstate” (0-3) izbraukumā Bleksburgā zaudēja Ievas Kubliņas agrāk pārstāvētajai “Atlantic Coast Conference” komandai “Virginia Tech” (3-0) ar 56:87 (19:12, 21:24, 10:27, 6:24).

Anda Kuzmina sasniedza personīgo rekordu, 29 minūtēs gūstot 14 punktus (2p 2/5, 3p 2/2, 1p 4/4). Latviešu spēlētājai arī divas atlēkušās bumbas aizsardzībā, viena piespēle, piecas kļūdas un trīs personiskās piezīmes.

“Idaho State” (3-0) savā laukumā sagrāva NAIA (National Association of Intercollegiate Athletics) komandu “College of Idaho” (0-4) ar 89:32 (21:5, 22:11, 27:10, 19:6). Mājinieces uzvaras grozu guva otrās ceturtdaļas vidū.

Amanda Betlere 20 minūtēs guva divus punktus (2p 1/4, 3p 0/1), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles un vienu reizi kļūdījās. Meitene komandā debitēja 12. novembrī, izejot uz vienu minūti laukumā pret tābrīža #25 “Washington” basketbolistēm (uzvara ar 79:59).

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048