21.11.2017. 18:51

“University of South Florida” (4-0) savā laukumā uzvarēja “Horizon League” komandu “Butler Bulldogs” (3-1) ar 71:55 (17:17, 23:8, 15:14, 16:16), tādējādi sarūpējot pretiniecēm pirmo neveiksmi sezonā.

Kitija Laksa 37 minūtēs guva 17 punktus (2p 3/8, 3p 3/7, 1p 2/2), izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, trīs reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma divas personiskās piezīmes. Laura Ferreira sameta 17 punktus, bet Marija Jespersena 14 punktiem pievienoja 12 atlēkušās bumbas.

Latviešu uzbrucēja pirmā puslaika beigās nepilnās divās minūtēs sameta astoņus punktus pēc kārtas, sekmējot USF izrāvienu, kas ļāva atpūtā doties ar 15 punktu pārsvaru – 40:25. Laksa realizēja divus tālmetienus un vienu reizi bija precīza tuvāk grozam.

Latvijas valstsvienības spēlētāja kopā ar kolēģi Šeju Leveretu par 13.-19. novembrī parādīto sniegumu tika iekļauta “American” līgas nedēļas izcelto spēlētāju sarakstā (honor roll). Interesanti, ka aizvadītajā nedēļā pie atzinības netika neviena “UConn” pārstāve – iespējams, nebijis gadījums.

“Syracuse” (3-0) savā laukumā 5144 skatītāju klātbūtnē – uz spēli ieradās vairāki tūkstoši vietējo skolu audzēkņu – pieveica Konektikutas galvaspilsētas vienību “Hartford” (1-3) ar 75:63 (24:14, 18:16, 19:18, 14:15).

Digna Strautmane kļuva par dienas labāko cīnītāju zem groziem. Uzbrucēja 31 minūtē izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, tai skaitā piecas uzbrukumā, guva septiņus punktus (2p 2/3, 3p 1/4), izdarīja divas piespēles, divas reizes kļūdījās, bloķēja divus metienus un nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām atstāja laukumu ar piecām piezīmēm.

Austrāliešu saspēles vadītāja Tiana Mangakahija 35 minūtēs izcēlās ar 17 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm. Aizsardze Gabija Kūpere 37 minūtēs iemeta 5 no 13 tālmetieniem un guva 15 punktus, bet centra spēlētājai Mirandai Dramondai 32 minūtēs 13 punkti un 10 atlēkušās bumbas.

Balsis saņēma: Oklahoma 64, Villanova 26, Michigan State 22, DePaul 15, Green Bay 14, New Mexico 8, Iowa 5, Oklahoma State 4, Southern Cal 4, Alabama 4, Georgia 3, Northern Colorado 3, Purdue 3, Rutgers 3, Western Kentucky 2, Georgia Tech 2, Princeton 2, Dayton 1.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029