05.01.2017. 12:06

“University of South Florida” (12-1, AAC 1-0) izbraukumā Ņūorleānā pārtrauca “Tulane Green Wave” (10-5, AAC 1-1) vienpadsmit nezaudēto mājas spēļu sēriju, pieveicot sāncenses ar 62:53. “Zaļā viļņa” spēlētājas savā laukumā nebija zaudējušas kopš 2016. gada 3. februāra.

Kitija Laksa 40 minūtēs guva 12 punktus (2p 3/11, 3p 2/9), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli un vienu reizi kļūdījās. Marijas Jespersenas rēķinā 13 punkti un septiņas atlēkušās bumbas, bet Lajai Floresai 10 punkti, piecas piespēles un sešas pārķertas bumbas.

USF galvenais treneris Hosē Fernandess izcīnīja 297. uzvaru karjerā. “Bulls” šosezon izdevies uzvarēt visās trīs izbraukuma spēlēs.

“UConn Huskies” (14-0, AAC 2-0) trešdien izcīnīja 89. uzvaru pēc kārtas, savā laukumā Hartfordā 8452 skatītāju klātbūtnē sagraujot “East Carolina” (9-6, AAC 0-2) ar 90:45. Nākamajā spēlē 10. janvārī “kamanu suņi” tiksies ar “Bulls”, uzvaras gadījumā atkārtojot NCAA rekordu.

“Fordham” (12-5, A10 3-0) savā laukumā uzvarēja Stefena Karija agrāk pārstāvēto skolu “Davidson” (2-12, A10 0-2) ar 85:72 (20:12, 13:22, 23:15, 29:23). Mājinieces iemeta 23 no 29 soda metieniem, kamēr viešņas realizēja 9 no 13 mēģinājumiem.

Kate Krēsliņa laukumā atgriezās pēc slimības. Universālā aizsardze 32 minūtēs guva 14 punktus (2p 3/5, 3p 2/2, 1p 2/4), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, izdarīja divas piespēles, pārķēra vienu bumbu un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Aizsardze Asnate Fomina 22 minūtēs izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja četrus metienus no spēles (2p 0/1, 3p 0/3) un trīs reizes kļūdījās.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439