15.02.2017. 12:30

“University of South Florida” (20-5, American 9-3) savā laukumā negaidīti zaudēja “University of Central Florida” (16-9, American 6-6) ar 62:66 (22:17, 6:20, 16:19, 18:10). Mājinieces piekāpās cīņā par atlēkušajām bumbām (36-39) un pārķēra četras reizes mazāk bumbu (2-8).

Kitija Laksa 40 minūtēs guva 10 punktus (2p 3/7, 1p 1/4, 1p 1/4), izcīnīja sešas bumbas zem groziem, divas reizes kļūdījās un saņēma divas personiskās piezīmes. Uzbrucēja otrajā puslaikā sameta astoņus punktus.

Marija Jespersena pirmajā ceturtdaļā izcēlās ar 11 punktiem, bet pabeidza spēli ar 18 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām. Tamaras Henšovas rēķinā 14 punkti, kamēr Ariadna Puhola un Laja Floresa guva attiecīgi 13 un septiņus punktus. Rezervistes laukumā pavadīja deviņas minūtes.

Līdz “American” regulārās sezonas beigām palikušas četras spēles. Svētdien, 19. februārī, USF savā laukumā uzņems Filadelfijas “Big Five” pārstāvi “Temple”, lai cīnītos par otro vietu kopvērtējumā. Pirmajā tikšanās reizē “Bulls” viesos svinēja panākumu ar 55:51.

“Fordham” (18-10, 9-5 A10) izbraukumā Ziemeļkarolīnā zaudēja Stefena Karija dzimtajai skolai “Davidson” (6-20, 4-10 A10) ar 51:52 (11:9, 11:14, 24:16, 5:13). Viešņas galotnē trāpīja tikai 1 no 16 metieniem no spēles, atļaujot pretiniecēm pabeigt cīņu ar 0:9 izrāvienu.

Kate Krēsliņa 24 minūtēs guva astoņus punktus (2p 2/8, 3p 1/3, 1p 1/1), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, divas reizes kļūdījās un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Aizsardze Asnate Fomina 21 minūtē sameta četrus punktus (2p 0/3, 3p 1/2, 1p 1/2), savāca piecas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs piespēles, vienu reizi kļūdījās un saņema trīs personiskās piezīmes.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601