17.12.2012. 06:55

Aizvadītajā naktī vienā no Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) spēlēm tikās Filadelfijas "76ers" un Losandželosas "Lakers". Pateicoties Kobes Braienta gūtajiem 34 punktiem, uzvaru ar 111:98 izcīnīja Losandželosas komanda.

Pirmā ceturtdaļa pagāja punkts punktā, nevienai komandai neiegūstot vērā ņemamu pārsvaru. Nākamās 12 minūtes labāk uzsāka viesi no Losandželosas, kas guva piecus punktus pēc kārtas, iegūstot deviņu punktu pārsvaru. Turpmākajā ceturtdaļas gaitā "Lakers" ieguva vairāk kā +10, taču pēc pirmā puslaika viesu pārsvars bija tieši desmit punkti - 60:50.

Trešajā ceturtdaļā "Lakers" turpināja palielināt vadību. Uz brīdi tika panākts pat 17 punktu pārsvars, tomēr "76ers" izdevās mazliet samazināt deficītu. Ceturtajā ceturtdaļā lieli brīnumi nenotika, "Lakers" noturēja pārsvaru un ar 111:98 izcīnīja 11. uzvaru sezonu.

Interesanti, ka visi "Lakers" spēlētājs, kas guva punktus, guva vairāk par desmit. Rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Kobe Braients, bet 19 punkti un 16 atlēkušās bumbas Meta Vorlda Pīsa kontā. Mājiniekiem labākais punktu guvējs bija Niks Jangs - 30.

Pie uzvaras aizvadītajā naktī tika arī Portlendas "Trail Blazers", kas ar punkta pārsvaru (95:94) apspēlēja Ņūorleānas "Hornets". Par mača varoni kļuva pirmgadnieks Deimians Lilards, kurš 0,3 sekundes pirms spēles beigām realizēja tālmetienu, izvirzot "Blazers" vadībā.

Pārliecinošu uzvaru viesos izcīnīja Denveras "Nuggets". Savu 13. uzvaru "Nuggets" izcīnīja pār Sakramento "Kings" - 122:97. Jau pirmajā puslaikā Denvera ieguva +18, ko atlika tikai nepazaudēt līdz mača beigām, kas veiksmīgi tika arī izdarīts. Ar 19 punktiem uzvaru kaldināja Džavals Makgī.