06.07.2015. 20:31
Noslēdzies daudzdienu velobrauciena "Giro Rosa" trešais posms. Par tā uzvarētāju kļuva nīderlandiete Lusinda Branda, savukārt vadību kopvērtējumā saglabāja amerikāniete Megana Garnjēra.

Trešajā posmā riteņbraucējām bija jāmēro 130,4 kilometri, un Branda šo distanci veica trīs stundās, 17 minūtēs un 57 sekundēs. Uzreiz aiz viņas sekoja itāliete Valentīna Skandolara, savukārt kopvērtējuma līderes Garnjēra un Anna Van Der Bregena finišēja otrajā grupā, no uzvarētājas atpaliekot par minūti un 15 sekundēm.

Tas gan netraucēja Garnjērai un Van Der Bregenai saglabāt pirmās divas pozīcijas absolūtajā kopvērtējumā. Nīderlandiete Van Der Bregena no amerikānietes atpaliek par divām sekundēm, bet vēl trīs sekundes tālāk ir dienvidafrikāniete Ešlija Mūlmena.

Lija Laizāne trešajā posmā ieņēma 117. vietu no 138 finišu sasniegušajām braucējām un no Brandas atpalika par minūti un 42 sekundēm. Kopvērtējumā Laizāne no 106. vietas pakāpās par trim pozīcijām un no līderes Garnjēras atpaliek par 20 minūtēm un 36 sekundēm.

Prologā Laizāne ierindojās 102. vietā, pirmajā posmā ieņēma 86. pozīciju, bet otrajā posmā ieguva 112. vietu.

Izmantotie resursi:Giro Rosa 2015: Stage 3 Results | Cyclingnews.com



Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties