06.02.2015. 13:32
Nepiemērotu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Rally Liepāja noslēdzošais ātrumposms SS12, kura norise Liepājas pilsētā bija paredzēta svētdien, 8. februārī, plkst. 16:00. Vienlaicīgi tiek mainīts arī sacensību podium-finišs, kas pārcelts uz plkst. 15:30.

Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs: “Kad nolēmām par pilsētas ātrumposma sarīkošanu Liepājā, zinājām, ka tas ir ambiciozs, bet izpildāms uzdevums. Tomēr par spīti visām mūsu pūlēm sagatavot ātrumposma segumu sacensību norisei atbilstošā kvalitātē, laikapstākļi ir ļoti nozīmīga sadaļa, kuru ietekmēt nav mūsu spēkos – šodien bija jāpieņem lēmums par sacensību distances saīsināšanu."

Lai gan viens ātrumposms tiek atcelts, Strokšs uzsver, ka pārējie 11 ātrumposmi visai noteikti tiks aizvadīti kā plānots.

"Neskatoties uz to, ceļa segumi atlikušajos ātrumposmos Liepājas un Kuldīgas apkārtnēs ir pilnībā sasaluši un klāti ar pietiekamu sniega kārtu, lai padarītu Rally Liepāja par skaistām ziemas sacensībām," viņš mierina fanus.

Norādām, ka Rally Liepāja sāksies piektdien, 6. februārī, plkst. 16:15, kad paredzēts kvalifikācijas posms. Tikmēr sacensību atklāšanas ceremonija Liepājas Rožu laukumā paredzēta plkst. 20:00.

Izmantotie resursi:RALLY LIEPAJADzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties