07.07.2014. 17:31
Aizvadītās nedēļas nogalē Spānijas galvaspilsētā risinājās Madrides "Grand Prix", kur brīvās cīņas turnīrā mūsu Imants Lagodskis (28) ieguva zelta medaļu, bet Armands Zvirbulis (26) palika septītais.

Svara kategorijā līdz 97 kg Imants Lagodskis ceturtdaļfinālā apspēlēja Leonu Ratiganu no Lielbritānijas (2:0), pusfinālā mūsu sportists pārspēja austrieti Johanesu Ludešeru (7:1), bet Madrides turnīra finālā ar 2:1 uzvarēja ungāru Atilu Šmiku, kurš šī gada Eiropas čempionātā bija septītais. Svara kategorijā līdz 86 kg Armands Zvirbulis vispirms tika garā ar mazpazīstamu itāli (10:6), bet pēc tam piekāpās irānim (1:3) un finišēja septītajā vietā.

Lagodska karjerā šī ir tikai trešā zelta medaļa. 2011. gadā viņš uzvarēja Vācijas "Grand Prix", bet 2016. gadā viņš kļuva par pasaules čempionu junioriem. Pēc ilgāka pārtraukuma uz goda pjedestāla latgalietis kāpa maija beigās, kad izdevās iegūt sudrabu Dortmundes "Grand Prix".

Kā zināms, abi mūsu labākie cīkstoņi ir kvalificējušies Baku "Golden Grand Prix", kas gaidāms jūlija beigās. Savukārt galvenais notikums būs septembrī, kad risināsies pasaules čempionāts.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801