12.01.2016. 10:28
Latvijas Amatieru futbola līgā aizvadītas pirmās otrā posma spēles. A divīzijā vadību joprojām saglabā SFS, toties B divīzijā par pamatīgu vārtu šovu parūpējās "Monarh", kas pamanījās sagraut "Chrono.lv" ar 13:1.

A divīzijā SFS jau pirmajā puslaikā nokārtoja sev panākumu pār RTU - 3:0. Divus vārtus guva Aleksejs Rosoha, bet vienreiz izcēlās Aleksandrs Čekulajevs. Ņemot vērā to, ka pēc sadalījuma divās divīzijās komandu iegūto punktu skaits pirmajā posmā tika dalīts ar divi, SFS pārsvars pār tuvāko sekotāju "Beitar" sastāda tikai vienu punktu.

"Beitar" šajā kārtā otrajā puslaikā prata salauzt "Jaunības" pretestību, tiekot pie panākuma ar 4:2. Nedaudz negaidītu zaudējumu piedzīvoja "Caramba", kas ar 1:2 piekāpās "Amoko", dodot iespēju pretiniekam turnīra tabulā pakāpties uz trešo pozīciju. Divus vārtus guva Andrejs Kijonoks.

B divīzijā par čempionāta graujošāko uzvaru parūpējās "Monarh", kas ar 13:1(!) sagrāva "Chrono.lv". Interesanti, ka pēc spēles pirmā puslaika rezultāts bija tikai 3:1, tomēr beigās pamatīga sagrāve. Pa trīs vārtiem Oļegam Kravčenko un Maksimam Koļuškinam. Sīvākā kārtas spēle šajā divīzijā bija starp RTO un O2. Šoreiz ar 3:2 pārāki bija O2.

Nākamās spēles abās divīzijā "Skonto" hallē piektdien.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
SFS - RTU FC 3:0 Rosoha 2; Čekulajevs
Caramba - Amoko 1:2 Višņakovs - Kijonoks 2
Beitar - Jaunība 4:2 Bespalovs; Zeņkovs; Koļesņikovs; Grišajevs - Tjurins; Labuts
Monarh - Chrono.lv 13:1 Kravčenko 3; Koļuškins 3; Grigjans 2; Blankenfelds; Peršteins; Mihovičs; Prohorovs; Zagladovs - Andersons
JUVS - Kristardi 6:0 Nikolajevs 2; D.Aniščenko; Levčenko; A.Aniščenko; Ulpe (s.v.)
RTO - O2 2:3 Pinka; Mavļins - Travkins; Pociluiko; Seļivončiks
Raita - Fartuna 5:1 Ivanovs; Garšnieks; Ibragimovs; Jakjans; Kohans - Kudrjavcevs