27.12.2015. 17:41
Pie kārtējā panākuma ar pieredzējušo latviešu vārtsargu Edgaru Masaļski vārtos svētdien tika Toljati «Lada», ko trenē latviešu speciālists Artis Ābols, jo tā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) pārspēja Habarovskas «Amur».

Masaļskis, kurš «Lada» vārtos atgriezās pēc vienas spēles izlaišanas, šajā mačā atvairīja 28 no 29 «Amur» hokejistu metieniem.

Mača rezultātu gan atklāja viesi no Habarovskas, kad ceturtajā minūtē izcēlās Vladimirs Pervušins, bet pamatlaika turpinājumā «Lada» atspēlējās un arī pārņēma vadību, neļaujot pretiniekiem Masaļska vārtos vairs raidīt nevienu ripu.

Toljati kluba sastāvā pa vārtiem guva Aleksandrs Bumagins, Staņislavs Romanovs, Martins Zatjovičs un Antons Šēnfelds, kurš ceturto tipu raidīja jau tukšos «Amur» vārtos.

«Lada» komandai šī ir jau ceturtā uzvara pēdējo piecu maču laikā.

Tikmēr citā mačā pie kārtējā panākuma tikusi visas līgas līdere Maskavas CSKA, kas izbraukumā ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) pieveica vienu no Austrumu konferences vadošajām komandām Omskas «Avangard», visus trīs vārtus sametot trešajā trešdaļā un pārtraucot pretinieku trīs uzvaru sēriju.

Līgas un Rietumu konferences līdere ar 93 punktiem 43 spēlēs ir CSKA, bet Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» pašlaik ar 53 punktiem 41 mačā ir konferences 12.pozīcijā.

Tikmēr Austrumu konferencē līderes godā ar 79 punktiem 43 spēlēs ir Novosibirskas «Sibirj», kamēr «Lada» ar 56 punktiem meklējama 11.pozīcijā.