06.09.2014. 14:13
Ceturtdienas vakarā Alderu ciematā pie Baltezera pašnāvību izdarījis iepriekš Latvijā labi zināmais lietuviešu basketbolists Martins Andrukaitis, kurš pirms tam ar ieroci nošāvis savu dzīvesbiedri, informē telekompānija LNT.

Tiek vēstīts, ka 33 gadus vecais Andrukaitis pēc savas deviņus gadus vecākās dzīvesbiedres nošaušanas pats iešāvis sev galvā. Policiju izsaukusi pāra 14 gadus vecā atvase.

Sievietei nāve iestājās notikuma vietā, bet Andrukaitis dzīvību zaudēja vēlāk slimnīcā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess.

Telekompānija informē, ka basketbolista karjeru Andrukaitis noslēdza pērn, bet vēlāk strādājis apsardzes kompānijā Ādažos.

Lietuvietis, kurš savulaik lūkojis iegūt Latvijas pilsonību, ilgstoši dzīvojis Latvijā. Karjeras laikā viņš pārstāvējis šejienes klubus «ASK Rīga» un «Liepājas Lauvas».

Karjeras laikā Andrukaitis spēlējis arī vairākos dzimtenes klubos, tajā skaitā Kauņas «Žalgiris», kā arī Francijā, Ungārijā, Ukrainā un Gruzijā. Tāpat viņš savulaik bijis starp Lietuvas izlases kandidātiem.

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties