01.11.2017. 20:57

Baltijas līgā par rezultatīvāko oktobrī kļuva RTU/Robežsardze volejbolists Gatis Garklāvs, kurš sešās spēlēs guva 108 punktus, no tiem 3 – ar netveramām servēm un 9 – ar bloku, kā arī sakrājot lietderības koeficientu +52 un gūstot punktus 51,06 procentos uzbrukumu. Tikai par punktu mazāk guva cits Latvijas kluba spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis (Biolars/Jelgava).

„Negaidīju,” par nopelnīto atzinību teica Gatis Garklāvs. „Tas izdevās ar smagiem treniņiem, lielu darbu un enerģiju, un, kā teica komandas biedrs, pateicoties cēlājam. Ja viņš neceļ, grūti kļūt par labāko. Tas ir komandas darbs, un laukumā vienmēr ir vēl pieci spēlētāji. Jāturpina tikpat cītīgi strādāt treniņos un jāklausa treneris (Raimonds Vilde. – LVF Preses dienests). Katru dienu celies ar domu, ka treniņos jādara viss, lai spēlēs sestdienās un svētdienās būtu labāk nekā treniņos.”

Sievietēm Baltijas līgā no Latvijas spēlētājām iespaidīgāko punktu summu sakrāja VK Jelgava volejboliste Linda Liniņa, kura oktobrī 4 spēlēs sakrāja 60 punktus, 8 no tiem – ar eisiem un 3 – blokā.

Savukārt Nacionālajā līgā 1 rezultatīvākais oktobrī bija VK Ventspils spēlētājs Kristaps Šepte, kurš trijās spēlēs sakrāja 68 punktus. Šeptes efektivitāte šajās spēlēs bija +28. 9 punktus viņš sakrāja ar netveramām servēm, bet 3 – blokā. Savukārt uzbrukuma sitieni tika veikti ar 56,57 procentu efektivitāti.

Izmantotie resursi:volejbols.lvBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties