01.09.2014. 12:39
Pēc izcīnītās uzvaras PK izcīņas grupu turnīrā pār Turcijas valstsvienību ASV izlases galvenais treneris Maiks Kžiževskis uzsvēra, ka viņa padotie nedrīkst nenovērtēt pretinieku izlases un domāt, ka uzvaras nāks bez piepūles.

''Mēs ļāvām viņiem (Turcijai) visu pirmo puslaiku kontrolēt spēles tempu. Tikmēr mēs tajā pašā laikā nekad neuzbrukām ar tādu intensitāti, kā to spējām mača otrajā pusē,'' pēc otrās uzvaras (98:77) izcīnīšanas teica ASV izlases galvenais treneris Maiks Kžiževskis. ''Mēs vareni nospēlējām otro puslaiku, bet pēc tādām spēlēm kā vakar (uzvara ar 114:55 pār Somiju) spēlētājiem var sākt likties, ka uzvara atnāks pati no sevis. Nevaram atļauties nenovērtēt pretiniekus, jo sevišķi, ja jāspēlē pret tādām komandām kā Turcija, kas iepriekšējā dienā demonstrējusi labu spēli.''

''Domāju, ka Kenets [Farīds] un Entonijs [Deiviss] otrajā puslaikā spēlēja ļoti augsta līmeņa basketbolu,'' padotos slavēja Djūkas universitātes treneris. ''Pēc lielā pārtraukuma spiediens bija uz mums, bet mēs atbildējām ļoti sekmīgi, un, manuprāt, parādījām, ka esam laba komanda. Galvenā mācība: nekad nenonākt iedzinējos.''

''Pirms mača runājām par spēles tempa bremzēšanu, un pirmajā puslaikā tas mums izdevās ļoti labi. Varētu teikt, ka mums tas izdevās trīs ceturtdaļās,'' sacīja turku komandas aizsargs Enders Arslans. ''ASV ir lieliska fiziskā sagatavotība - viņi izturēja visas 40 minūtes, bet mēs nedaudz piekusām pēc trešā ceturkšņa.

''Laikam jau šķita, ka pēc vakardienas mača [ar Somiju] arī šodien būs līdzīga spēle, taču turki iznāca laukumā un sāka mūs sist jau no pirmajām minūtēm. Mēs neatbildējām un izskatījāmies noguruši, taču otrajā puslaikā viss izmainījās,'' cīņu rezumēja Džeimss Hārdens, kurš bez 14 punktiem atdeva arī septiņas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Associated Press

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Turcija - ASV
129.00  21.00 
62% 0% 38%  
  Visas spēlesPreiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties