03.07.2014. 19:42
Prestižā Vimbldonas tenisa čempionāta finālam pirmā ceturtdien kvalificējās bijusī šā turnīra čempione Petra Kvitova no Čehijas.

  • Kerbere izslēdz Šarapovu no Vimbldonas čempionāta 2014. g. 1. jūlijs

Savā pusfināla duelī Kvitova, kura sacensībās izlikta ar sesto numuru, ar rezultātu 7-6 (6), 6-1 pieveica citu Čehijas tenisisti, ar 23.numuru izlikto Lūsiju Safāržovu.

Abas tenisistes sīvi spēkojās vien pirmajā setā, kurā 24 gadus vecā Kvitova bija pārāka vien taibreikā. Savukārt otrajā setā šā mača uzvarētāja divas reizes lauza tautietes servi, kas ļāva pārliecinoši triumfēt ar 6-1 un iekļūt pusfinālā.

Kvitova Vimbldonas turnīrā uzvarēja pirms trim gadiem, bet nākamajos divos turnīros nespēja pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru.

Zīmīgi, ka divas Čehijas tenisistes «Grand Slam» turnīra pusfinālu vienlaicīgi sasniedza pirmoreiz kopš 1986.gada.

Pašlaik 27 gadus vecā Safāržova šajā turnīrā sasniedza savu labāko rezultātu «Grand Slam» sacensībās karjerā. Iepriekš viņa līdz ceturtdaļfinālam bija tikusi arī 2007.gada Austrālijas atklātajā čempionātā, bet Vimbldonā vēl nekad nebija tikusi tālāk par trešo kārtu.

Otrā Vimbldonas turnīra fināliste vēlāk ceturtdien noskaidrosies duelī starp rumānieti Simonu Halepu un Eižēniju Bušāru no Kanādas.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties