10.05.2014. 17:04

Kaut pirmajās divās kvalifikācijas daļās ātrākais bija viņa komandas biedrs Niko Rosbergs, izšķirošajā daļā Hemiltons apsteidza vācieti par 0,168 sekundēm. Līdz ar to iepriekšējos trijos posmos uzvarējušais Hamiltons izcīnīja 35. pole-position savā karjerā. 

No trešās starta vietas sacīkstes uzsāks austrālietis Daniels Rikjardo no «Red Bull» komandas, kuram blakus stāvēs «Williams» komandas somu braucējs Valteri Botass. 

Tikmēr pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels no «Red Bull» pēc tehniskām problēmām trešajā kvalifikācijas daļā palika bez rezultāta, tāpēc startēs no desmitās vietas.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 79 punktiem ir Rosbergs, no kura par četriem punktiem atpaliek viņa komandas biedrs Hemiltons. Trešajā vietā ar 41 punktu ir Fernando Alonso («Ferrari»), ceturtais ar 36 punktiem ir Niko Hilkenbergs («Force India»), bet piektais ar 33 punktiem ir pēdējo četru gadu pasaules čempions Fetels. 

Spānijas Lielās balvas izcīņa svētdien Katalonijas trasē sāksies plkst. 15.00 pēc Latvijas laikaBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties