28.04.2015. 07:57
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla septītajā mačā pirmdien izcīnīja Vašingtonas «Capitals» komanda.

Aizvadītajā mačā Aleksandra Ovečkina pārstāvētā «Capitals» vienība ar rezultātu 2:1 savā laukumā pārspēja Ņujorkas «Islanders» hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.

Rezultātu otrās trešdaļas izskaņā no vārtu priekšas atklāja «Capitals» uzbrucējs Džoels Vords. Izlīdzinājumu «Islanders» panāca trešās trešdaļas ievadā, kad precīzs bija Frans Nīlsens.

Par galveno cīņas varoni kļuva «Capitas» krievu uzbrucējs Jevgēņijs Kuzņecovs. Viņš septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, nodemonstrējot lielisku individuālo meistarību, guva vārtus un ieveda «Capitals» otrajā kārtā.

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālā «Capitals» spēkosies ar Ņujorkas «Rangers» komandu.