08.02.2014. 18:42
Pirmajā no četrām šodien paredzētajā Latvijas Florbola čempionātā vīriešu Virslīgas spēlēm Liepājas "Kurši" viesojās Stalbē, kur ar 7:5 pārspēja vietējo "Pārgauju". Pēc šīs liepājnieku uzvaras zināmas visas astoņas komandas, kuras nodrošinājušas sev tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Spēli Stalbes sporta zālē veiksmīgāk uzsāka liepājnieki, kuri ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, 16.minūtē rezultāts kļuva 4:2, bet līdz pirmā perioda beigām "Pārgauja" viesu pārsvaru samazināja līdz minimumam – 3:4. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti – stalbietis Olafs Zvīnis ar precīzu metienu panāca neizšķirtu rezultātu – 4:4. Pēdējā periodā "Kuršu" spēlētāji guva trīs vārtus pēc kārtas (7:4), bet laukuma saimnieki uz to spēja atbildēt ar tikai vienu precīzu metienu – 5:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Edgars Freimanis, kurš izcēlās ar "hat - trick". 3 (1+2) punkti viņa komandas biedram Ričardam Dēvitam, bet Oskaram Bergmanim 2 (1+10 punkti. Labākā gods "Pārgaujas" sastāvā tika Miķelim Roopam, bet rezultatīvākais bija Lauris Ābols ar 3 (2+1) punktiem, Emīlam Eglītim un Ralfam Priedītim pa diviem punktiem. Pēc šī panākuma Liepājas "Kurši" ar 35 punktiem nostiprinājās 8.vietā, atņemot tuvākajiem sekotājiem pat teorētisku iespēju viņus apsteigt.

Izmantotie resursi:floorball.lvLatvijas sporta klubu apvienība Tīraine, Pakalniņu 4, Mārupes n., LV-2167
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties