17.08.2014. 13:07

, LSM.LV - Sports

Vienīgo ripu SKA vārtos ieraidīja Sanktpēterburgas kluba spēlētājs Antons Burdasovs, bet vārtu guvumu reģistrēja Kristapam Sotniekam.

Kuriozie pirmie vārti ļāva "Dinamo" pirmajā trešdaļā izvirzīties vadībā - aizturētā soda situācijā Burdasovs netraucēti no zilās līnijas atspēlēja ripu atpakaļ, taču tā ieslīdēja vārtos, ko vārtsargs jau bija pametis. Sotnieks tobrīd ripai vairs nebija ne tuvu, taču hokeja noteikumi neparedz iespēju reģistrēt rezultatīvu trāpījumu savos vārtos.

Tūlīt gan SKA vairākumā panāca neizšķirtu, spēlējot uzbrukumā faktiski pieci pret diviem, jo viens "Dinamo" spēlētājs bija pazaudējis nūju. Izspēli ar precīzu metienu noslēdza Romans Červenka, un nespēja līdzēt arī Jakubs Sedlāčeks, kurš citās situācijās vairākkārt glāba "Dinamo" vārtus.

Vadībā SKA izvirzījās otrajā perioda vidū, kad pēc Andreja Kuteikina metiena no zilās līnijas ripa palika vārtu priekšā un Toni Mortensons ar to varēja brīvi rīkoties. Līdz pēdējam pārtraukumam SKA panāca arī divu vārtu pārsvaru, kad skaitlisko pārsvaru no tuvas distances realizēja Artēmijs Panarins. Arī "Dinamo" bija daudz iespēju spēlēt vairākumā, taču tas nepalīdzēja pašiem raidīt ripu pretinieku vārtos.

Pēdējā trešdaļā Sedlāčeks atvairīja arī Jevgēņija Ketova soda metienu, tomēr uzbrukumā "Dinamo" arvien neizdevās izmantot pašu radītās iespējas.

Pēcspēles metienu sērijā SKA hokejisti bija pārāki ar 2:0, tādējādi Sanktpēterburgas komandas vārtsargs neielaida nevienu ripu. Pēcspēles metienu sērija risinājās neatkarīgi no spēles rezultāta un tā neietekmē komandu izvietojumu turnīra tabulā.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs turnīrā "Dinamo" ar 3:2 pieveica mājiniekus Ufas "Salavat Julajev", ar 2:3 zaudēja Maskavas apgabala "Atlant", bet ar 2:0 sagādāja zaudējumu Gagarina kausa īpašniekiem Magņitogorskas "Metallurg". "Dinamo" treneru rīcībā Ufā bija 28 hokejisti - trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 16 uzbrucēji, kas ļāva pieteikt spēlēm atšķirīgu sastāvu.

Pirmajās trijās pārbaudes spēlēs Latvijā "Dinamo" zaudēja Ņeftekamskas "Toros" (0:3), bet divās cīņās ar Novosibirskas "Sibirj" panākumus dalīja uz pusēm (1:2 un 4:1).

Gatavojoties KHL regulārajai sezonai, "Dinamo" no 26. līdz 30. augustam "Arēnā Rīga" piedalīsies tradicionālajā "Latvijas dzelzceļa" kausa izcīņa, kur startēs arī Jaroslavļas "Lokomotiv", Kazaņas "Ak Bars" un Minskas "Dinamo". Pirmo spēli KHL sezonā "Dinamo" aizvadīs "Arēnā Rīga" 6. septembrī pret Minskas "Dinamo".

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana