05.07.2015. 19:31
Bērnu futbola centra "Daugavpils" Virslīgas komandas galvenā trenera pienākumus turpmāk pildīs līdzšinējais galvenā trenera asistents Sergejs Pogodins, kurš šajā amatā nomainīs Kirilu Kurbatovu.

Pirms sezonas kluba vadība izvirzīja par mērķi iekļūšanu labāko četriniekā, taču pēdējās piecās spēlēs tika iegūts tikai viens punkts, tādējādi ar sešiem punktiem komanda ieņem tikai sesto vietu turnīra tabulā, par astoņiem punktiem atpaliekot no kārotā četrinieka. Pēc snieguma izvērtēšanas un sarunas par turpmākajiem sezonas plāniem komandas galvenais treneris Kirils Kurbatovs izteica lūgumu uz laiku atstāt galvenā trenera posteni, kuru kluba vadība arī pieņēma.

Kurbatovs turpinās strādāt akadēmijas sistēmā, bet galvenā trenera pienākumus uzņemsies līdzšinējais asistents Sergejs Pogodins, kurš jau ilgus gadus strādājis ar kluba dublieriem un citu vecuma grupu futbolistiem. Pogodinam ir PRO-UEFA trenera licence.

Sergejam Pogodinam asistēs Vladimirs Žavoronkovs, kurš līdz šim kluba sistēmā trenēja 2004. gadā dzimušos futbolistus. Žavoronkovam ir A-UEFA trenera licence. Tāpat trenera palīga funkcijas veiks arī spēlējošais treneris Jurijs Sokolovs, kurš līdz šim palīdzēja Pogodinam darbā ar dublieriem.

Komandas sastāvā vairs neredzēsim vienu no pieredzējušākajiem vīriem Janu Radeviču, kurš ģimenes apstākļu dēļ augstākajā līmenī futbolu vairs nespēlēs. Šajā sezonā Radevičs laukumā izgāja 11 spēlēs un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

BFC ''Daugavpils'' tādējādi kļuvusi par pirmo komandu, kas šajā sezonā tās gaitā maina galveno treneri. Pēc BFC paziņojuma gan saprotams, ka Kurbatovs pats pieņēmis šādu lēmumu, nevis ticis atlaists.

Izmantotie resursi:BFC "Daugavpils" galvenā trenera...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties