30.11.2013. 18:03
Latvijas hokeja čempionātā šodien tika aizvadītas divas spēles. Turnīra līdervienība "Kurbads" ar 5:3 pārspēja "Dinamo Junioru", savukārt "Ozolnieki/MONARCH" ar 7:1 sagrāva līgas pastarīti "Daugavpili".

HK "Kurbads" šodien Vidzemes ledus hallē ar 5:3 uzveica "Dinamo Juniora" hokejistus, lai gan pēc diviem periodiem priekšā ar 3:1 bija tieši juniori.

Artūrs Logunovs un Matīss Gelažis ar vārtu guvumiem ļāva "Dinamo Junioram" iegūt minēto pārsvaru, tomēr trešajā periodā "Kurbada" hokejisti guva četrus vārtus pēc kārtas un tika pie 11.uzvaras 16 spēlēs.

Uzvarētājiem divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli guva Renārs Undelis, bet 1+1 pievienoja Jurijs Kļujevskis. Zaudētājiem divus vārtus guva Logunovs, bet trīs rezultatīvas piespēles Gata Sprukta kontā.

Citā spēlē "Ozolnieki/MONARCH" neatstāja variantus "Daugavpils" hokejistiem, triumfējot ar 7:1. Aleksandrs Kerčs juniors uzvarētāju labā izcēlās ar 2+1, bet pa 1+1 pievienoja Andis Āboliņš, Valentīns Feoktistovs, Edgars Lipsbergs un Kārlis Kalvītis. Trīs piespēles Mihaila Bogdanova kontā.

Nākamās Latvijas čempionāta spēles tiks aizvadītas 4.decembra vakarā. "Daugavpils" hokejisti uzņems "Dinamo Junioru", "Zemgale/LLU" spēkosies ar monarhiem, bet "Kurbads" sacentīsies ar "Rīgu/Prizmu".

"Kurbads" – "Dinamo Juniors" 5:3 (1:2, 0:1, 4:0)

Vārti: 7:05 Gelažis (Sprukts) 0:1, 17:00 Logunovs (Koniševs, Sprukts) 0:2, 17:37 Undelis (Kardašs, Bluks) 1:2, 25:18 Logunovs (Sprukts, Koniševs) 1:3, 41:13 Adamovičs (Undelis, Zvirbulis, vair.) 2:3, 44:30 Kļujevskis, s.m. 3:3, 46:27 Cinks (Bisenieks, Kļujevskis, vair.) 4:3, Undelis (Bluks, Kardašs) 5:3.Soda minūtes: 14:14.Vārtsargi: Renārs Kazanovs (20:00 – Uldis Čalpa) – Māris Jučers.

"Ozolnieki/MONARCH" – "Daugavpils" 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)

Vārti: 1:28 Belomestnihs (Mežaraups) 0:1, 15:04 Lipsbergs (Kerčs jun., Bogdanovs) 1:1, 22:55 Kalvītis (Ivanovs) 2:1, 34:05 Dietlavs (Kuplais, Drelings) 3:1, 39:11 Āboliņš (Kalvītis, Feoktistovs) 4:1, 52:00 Kerčs jun. (Ozollapa, Bogdanovs) 5:1, 56:26 Feoktistovs (Ivanovs, Āboliņš) 6:1, 58:12 Kerčs jun. (Lipsbergs, Bogdanovs) 7:1.Soda minūtes: 6:2.Vārtsargi: Nikolajs Žurkovs (40:00 – Kārlis Zakrevskis) – Deniss Kurelass.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029