04.10.2014. 17:58
Pārliecinošu uzvaru Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēlē sestdien izcīnīja «Kurbads» komanda, kas ar rezultātu 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) savā laukumā pieveica pašreizējo turnīra pastarīti Jūrmalas HASC.

Uzvarētājiem ar «hat-trick» un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis, bet pa vieniem vārtiem guva Ralfs Melders, Jurijs Kļujevskis, Renārs Undelis un Jānis Bērziņš.

Tikmēr HASC labā vienīgo reizi precīzs bija Kristiāns Zelts.

Vēl vienā mačā sestdien pašreizējā čempione «Prizma»/«Rīga» viesos spēkosies ar «Ogre»/«Sāga 97» komandu.

Čempionāta kopvērtējumā vismaz uz neilgu laiku ar 13 punktiem sešos mačos pakāpusies «Kurbads» komanda. Tai ar piecās spēlēs izcīnītiem 12 punktiem seko «Liepāja», bet ar 11 punktiem četros mačos trešā ir «Rīga»/«Prizma».

«Zemgale»/LLU ir ceturtā ar deviņiem punktiem sešās cīņās, bet seši punkti četrās spēlēs ir «Mogo» vienībai. Trīs punkti tikmēr ir «Ogre»/«Sāga 97» komandai, savukārt septīto, pēdējo, vietu ieņem Jūrmalas HASC, kas cietusi neveiksmes visās sešās aizvadītajās cīņās.

Septiņas komandas piecos apļos aizvadīs 30 regulārā čempionāta spēles, kas ritēs līdz 7.martam. Regulārās sezonas uzvarētāji automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies komandas, kas ierindosies no otrās līdz septītajai vietai. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal ir pārstāvēta Liepājas pilsēta.

Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīs 70 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā startēja sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot «Rīga»/«Prizma» vienībai.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650