02.04.2015. 22:03
Rezultātu Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā ceturtdien izlīdzināja Ogres «Kurbads» hokejisti, kuri sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Ogrēnieši savās mājās ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja regulārā čempionāta uzvarētāju «Mogo».

Mača rezultātu divas minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja ogrēnietis Toms Hartmanis. Otrais periods aizritēja asā cīņā, abām komandām nopelnot 14 soda minūtes, taču nevienai no vienībām neizdevās pārspēt pretinieku kluba vārtsargu.

Trešā perioda sestajā minūtē mājiniekiem divu vārtu pārsvaru panāca pieredzējušais uzbrucējs Aleksejs Širokovs. Atlikušajā spēles laikā vārti netika gūti un «Kurbads» svinēja uzvaru ar 2:0, sērijā līdz četriem panākumiem panākot neizšķirtu 2-2.

Nākamā komandu tikšanās norisināsies sestdien Tukuma ledus hallē.

Regulārajā sezonā septiņas komandas sacentās piecos apļos. Regulārās sezonas uzvarētāji «Mogo» automātiski nodrošināja sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tikās komandas, kas ierindojās no otrās līdz septītajai vietai.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, bija par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal bija pārstāvēta Liepāja. Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīs 70 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā startēja sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot «Rīga»/«Prizma» vienībai, kas šogad apstājās jau ceturtdaļfinālā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933